Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bojan_tom

Ty też możesz zarabiać w MLM!

Polecane posty

Gość bojan_tom

Jeśli kiedykolwiek miałeś lub nadal masz ambicje, aby odkryć "cudowną formułę", dzięki której można nareszcie zacząć odnosić znaczące efekty pracy w marketingu sieciowym, to tekst ten może być jednym z najważniejszych, jakie miałeś szansę ostatnio przeczytać. Nie ma dobrych czy złych firm MLM. (A jak ktoś pisze moja najlepsza to znaczy, że pewnie jeszcze w życiu nie dostał po du.) Są tylko bardzo dobrzy liderzy i Ci, którzy mają predyspozycje bycia nimi albo pseudo liderzy i Ci, którzy robią w koło siebie dużo szumu. Są też firmy, których plany marketingowe dają możliwość szybszego albo wolniejszego dochodzenia do realnych pieniędzy. Firma, w której działam i chcę Ci zaproponować współpracę to Aroma Group Nasz plan marketingowy przewiduje szybkie zarobki z sześciu źródeł: 1.Zysk ze sprzedaży bezpośredniej to 30% 2.Premia dystrybutorska, od 5% do 1 %, od sprzedanego startera w liniach I-VI 3.Premia kwalifikacyjna od 5% do 1% za dowolny zakup na poszczególnych liniach od I do VI 4.Strukturalna premia obrotowa od 2% do 16 % od obrotu całej struktury w nieskończoność 5.Pensja rentierska za pomoc ludziom w awansie na dyrektora 1% do 3 % od obrotu całej firmy 6.Firmowa premia obrotowa za własny awans na stanowisko dyrektora od 3% do 6 % z obrotu całej firmy Wszystkie sześć prowizji się sumuje! A w standardzie każdy nasz partner/współpracownik otrzymuje: TECZKĘ DYSTRYBUTORA - Próbki Perfum oraz Olejków - Katalogi PARTNERSKI SKLEP INTERNETOWY: - Możliwość edycji panelu i zmiany szaty graficznej, możliwość zamieszczania linków i banerów innych sklepów czy stron. - Statystyki, czyli informacje ile osób obejrzało Twój sklep - Płatności on-line - Personalizowana domena, czyli domena wyglądająca tak www.xxxxx.aromagroup.pl gdzie xxxx to wymyślona przez Ciebie nazwa sklepu BIURO ON-LINE: - Statystyki obrotu dystrybutora i struktury - Generowanie raportów osobistych i struktury - Prognozowanie przyszłych wyników metodą regresji liniowej - Materiały informacyjne i marketingowe do pobrania - Materiały do tworzenia własnej mini kampanii marketingowej - Materiały i prezentacje szkoleniowe pomocne w rozwoju własnej sieci dystrybucji Natomiast w mojej strukturze każdy może korzystać z takiego autorespondera: www.twojedochody.cba.pl oraz budować System Kominowy!!! Nasz plan marketingowy daje możliwość budowania głębokości przez budowanie szerokości! Brzmi dziwnie powiem tyle każdy zasponsorowany przez Ciebie człowiek zawsze będzie w Twojej I linii mimo, iż umieścimy go poniżej tworząc jedną linię w której wszyscy się znajdą. Chcesz wiedzieć więcej, pogadajmy (skype: Tomasz_bojanowski)! Mam nadzieję, że dostrzeżesz, tak jak ja, potężną szansę i zdecydujesz się ze mną tworzyć struktury tej firmy i zarabiać naprawdę duże pieniądze. Jeśli jesteś zainteresowany(a) szybkimi efektami, zapraszam do wspólnego biznesu - jeszcze jest czas na zdecydowanie działanie. Najbliższe miesiące zadecydują, kto w najlepszym stopniu wykorzysta wejście na polski rynek wiodącej firmy w branży marketingu sieciowego. Po zapoznaniu się z moimi warunkami współpracy, spróbuj znaleźć lepszą propozycję! Aby zacząć zarabiać z nami wystarczy wejść na stronę: http://bojan.aromagroup.pl/ i po prawej stronie kliknąć w baner ZOSTAŃ PARTNEREM Tomasz Bojanowski Kierownik Regionalny Aroma Group Mail: bojan_tom@o2.pl Skype: Tomasz_bojanowski www.tbojanowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×