Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenaoriflame

Eksluzywne nagrody - wstąp do Klubu Oriflame

Polecane posty

Gość magdalenaoriflame

Witam! Zachęcam wszystkie osoby do zapisywania się do Klubu Oriflame. To możliwość zamawiania naturalnych szwedzkich kosmetyków taniej. Możliwość dodatkowego zarobku, a teraz możliwość zdobycia wspaniałych nagród: - profesjonalnych pędzli do makijażu - eksluzywnych perfum - profesjonalnej palety do makijażu! Zainteresowane osoby proszę o kontakt: GG 7181212 lub e-mail: magdalena.gajdzinska@oriflame.biz Zapraszam! Rejestracja jest darmowa! Promocyjny kod do rejestracji na stronie www.oriflame.pl :1401938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaolenka777
hophop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenazWrocka
Czy zapisanie się do czegoś zobowiązuje? Tzn, czy można zrezygnować w każdej chwili? I czy trzeba zamawiać kosmetyki w każdym katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaoriflame
Zapisanie się do Klubu Oriflame do niczego nie zobowiązuje. Daje za to możliwość zamawiania produktów po cenach dla Klubowiczów! Nie musisz nigdzie zgłaszać chęci zrezygnowania. Wystarczy, że przestaniesz zamawiać kosmetyki i po kilku miesiącach nieaktywności, Twoje uczestnictwo automatycznie zostanie skasowane. Teraz jest dobry moment na zapisanie się. Wspaniałe nagrody czekają. Kod promocyjny przy wypełnianiu wniosku 1401938 W razie pytań służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaoriflame
Wpisać można się online na stronie www.my.oriflame.pl/zamowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiekosmetyki
Oriflame ma doskonałej jakości kosmetyki. Używam ich od jakiegoś czasu. Może się zapiszę..... jak dotąd kupowałam kosmetyki u znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaoriflame
Pod tym linkiem można zobaczyć jakie nagrody aktualnie otrzymają nowi Konsultanci. www.my.oriflame.pl/zamowienia Zapraszam do zapisywania się na tej stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaoriflame
Bliżej? Wystarczy zapisać się do Klubu za pośrednictwem strony www.my.oriflame.pl/zamowienia lub przez stronę www.oriflame.pl (ale wówczas należy wpisać numer promocyjny 1401938). Następnie w trzech kolejnych katalogach należy złożyć zamówienia na minimum 100 pp (są to punkty przypisane do każdego produktu). Z doświadczenia wiem, że wystarczy pokazać katalog kilku znajomym osobom i zamówienie jest skompletowane). Kurier przywozi zamówienie do domu, a następnie mamy 14 dni na uregulowanie faktury. Po każdym z trzech katalogów nowy Konsultant otrzymuje nagrody (profesjonalny zestaw pędzli do makijażu, ekskluzywne perfumy, a w trzecim profesjonalną paletę do makijażu). Chętnie udzielę wszystkich niezbędnych informacji. Proszę pisać na gg 7181212 lub e-mail: magdalena.gajdzinska@oriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankahanka
A ja się zapisałam u pani Magdy:) I właśnie dostałam zestaw pędzli:) Mam też nowe katalogi i już zaczynam gromadzić zamówienia. Myślę, że perfumy, które dostanę w drugim katalogu będą też klasa! Ale najlepsza jest chyba paleta do makijażu. Piękne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina dziewczyna
Czy prezenty, które się otrzymuje są marki Oriflame? I czy jeśli złożę zamówienia tylko np. trzy razy, żeby otrzymać te prezenty, to wiąże się to z czymś? Tzn, czy będę musiała już zamawiać kosmetyki cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaoriflame
Malwino, możesz złożyć zamówienia tylko te trzy razy. To zależy wyłącznie od Ciebie jak czy często i czy w ogóle będzie potem składać zamówienia. Jednak trzeba pamiętać o tym, że każdorazowo złożone zamówienie to zaribek dla Ciebie (zarabiasz na różnicy między ceną katalogową, a ceną po jakiej potem sprzedajesz kosmetyki np. znajomym). Poza tym zazwyczaj osoby, które pierwszy raz złożyły zamówienia, składają je i później, ponieważ są to doskonałej jakości kosmetyki! Prezenty są oczywiście również marki Oriflame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenamaj
Heja:) To chcę takie prezenciki:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Agnieszka. Od pewnego czasu pracuje w firmie Oriflame. Myślę, że znasz tę firmę i podejrzewam, że tak jak mi kiedyś, kojarzy Ci się tylko z kosmetykami i pracą dla młodych dziewczyn biegających z katalogiem jako konsultantki. Chciałam pokazać Ci pracę w Oriflame z innej strony, mało dostępnej dla innych ludzi. Najnowszy projekt pracy przez internet umożliwia w 70% pracę w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cię na naszą stronę, gdzie możesz pobrać bezpłatnie multimedialne poradniki, które przybliżą Ci możliwości Oriflame oraz odkryją projekt, który został stworzony w naszym zespole. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1977 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pędzelek
Witam, Otrzymałam prezent z mojego pierwszego punktowanego zamówienia - zestaw pędzli, ale że mam naturę dociekliwą, chciałam zapytać do czego słuzy ten najmniejszy pędzelek, jest płaski i ściety prosto, nie znajduje podobnych pędzli i nie wiem do czego go mam uzywać?? Pomóżcie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby z Warszawy i okolic zapraszam na pokaz makijażu który odbędzie się w sobotę 19.02.2011 o godz. 13.00 w siedzibie firmy Oriflame przy ul. Jutrzenki 135 w Warszawie - osoby chętne do wzięcia udziału w pokazie proszę o wcześniejszy kontakt mailowy guldzia@wp.pl lub tel. 698 077 842 www.my.oriflame.pl/eveline www.my.oriflame.pl/eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziooolek
Jeżeli jesteście chętni wstąpić do szybko rozwijającej się firmy kosmetycznej, która produkuje kosmetyki z naturalnych składników to jest właśnie ten moment. Jestem konsultantką od pewnego czasu i mogę pomó9c postawić wam pierwsze kroki w tym przedsięwzięciu. Nie jest to ciężka praca wystarczy pokazać katalogi swoim najbliższym rodzinie, sąsiadce czy przyjaciółce. Z każdego zamówienia zyskujesz 30% czyli jest to średnio ok. 60 zł na twoje kosmetyki które możesz sobie zakupić lub masz te pieniądze w kieszeni na inne wydatki. Jeżeli jesteś chętna do wstąpienia w szeregi Oriflame to serdecznie zapraszam, jeśli macie jakieś wątpliwości czy pytania to piszcie na email: madziooolek@gmail.com lub yellow1733@wp.pl w programie witamy nagrody o łącznej wartości ok 200 zł dla was będą dostępne za 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ i nie tylko
Chcesz dorobić lub zarobić??? Pracuj w domu w swoim własnym tempie. Sam sobie wyznaczaj cele ja pomogę je Tobie osiągnąć:) Nie trać czasu i pieniędzy. Teraz wpisowe tylko 1zł czyli to cała Twoja inwestycja. Zyskaj kontakt z ludźmi i zarabiaj pieniadze. Korzystaj z wielu możliwosci ORIFLAME. Wszystko zależy od Ciebie to Ty decydujesz a nikt inny. Bardzo łatwo mozna sie zapisac ale też i łatwo i bezproblemowo sie wypisać. Zainteresowany nic prostszego kliknij do mnie a powiem CI co dalej. Odpowiem na Twoje pytania. Osoby, które sie zapisują u mnie otrzymają zestaw dla nowego konsultanta + katalog aktualny do pracy:) Pamietaj teraz wpisowe 1zł!!! Super program witamy dla nowych konsultantów z którego mozesz lecz nie musisz korzystać (reklama w necie i w tv) do rejestracji jest potrzebne jest dla osób powyzej 18 lat ksero dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej + zgoda opiekuna dla osób powyzej 16 lat. P omogę uzyskać 14 dniowy odroczony termin na zapłate faktury. Otrzymasz wszelkie namiary na mnie żebyś mógł korzystać z nich w razie problemów. Oriflame ma na prawde wieeele plusów poznaj je!! Czekam na Ciebie. kod promocyjny 1224993 meil julia.antkowiak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany wstąpieniem do Klubu Oriflame, korzystaniu z 23% zniżki na kosmetyki oraz założeniem własnego biznesu proszę o kontakt. Pomogę złożyć pierwsze zamówienie, opowiem o firmie, odpowiem na Wasze wszystkie pytania, a także wyjaśnię jak budować własną grupę i na niej zarabiać :) Okolice Katowic i Zawiercia - grzegann@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tylko teraz zostając konsultantką AVON uczestniczysz w specjalnym programie "TWÓJ PEWNY START",gdzie możesz zdobyć; *Superwydłużający tusz do rzęs *Podwójny program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW *Odżywcze masło do ciała z serii PLANET SPA *Wodę toaletową SPOTLIGHT *Zestaw na lato-japonki,zegarek,sukienka Chcesz się czegoś dowiedzieć lub zostać konsultantką AVON -NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl GG;34142854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1107
Hejka :) Poszukuję osób do rozbudowania mojej grupy w Oriflame. Dopiero zaczynam rozkręcać biznes, dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą kosmetyków, i chciałby dorobić trochę kasy, można się skontaktować ze mną przez gg 9686659. We wszystkim pomogę :) Szczególnie chętnie nawiąże współpracę z osobami z województwa świętokrzyskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON i ORIFLAME. Zapisy: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×