Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sassy kopiko

Oficer- najbardziej debilny serial w historii!!!!

Polecane posty

Gość ty to się znasz...
idź lepiej plebanię pooglądaj - tam to jest dopiero akcja! albo m jak mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to się znasz...
i powiedziałabym raczej, ze jest to jeden z najlepszych seriali (przynajmniej z tych POLSKICH) w historii a z kryminalnych to nawet najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaavva
Koleżanko, chyba nie mówimy o tym samym serialu? Oficer to jeden z najlepszych seriali w historii jesli już... matko, co za dziwni ludzie żyją w tej polsce... Jeśli to jest dla ciebie nudne to ja nie wiem co jest dla ciebie ciekawe? Możesz podzielić się z nami tą informacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie tam Oficer baaardzo
podobal!! Oficerowie troszke mniej, a Trzeci Oficer jeszcze mi pozostaje do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaw
najlepsza była 1 seria chyba ;) wg mnie to swietny serial . autorka musi byc naprawde dziwna, chyba pierwszy raz spotkałam się z negatywną opinią o tym serialu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzcie mi ale sama sie dziwie!!!! slyszalam tyle dobrych opini i dlatego zdecydowalam sie go obejzec; na razie widzialam dwa odcinki i ciagnely sie one jak flaki z olejem; jestem wielkim fanem Szyca ale nie wiem czym sie zachwycacie, napiszcie to mozew podejde do ogladanie jeszcze raz! a wg mnie najlepszy jest PITBULL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temat ale
dla mnie kryminalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitbull jst fajny tez, lubie
tez Gline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kretynieeee
obejrzyj od poczatku, wszystkie odcinki to sie dowiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joliet kolizja
Oficer jest do doopy!!!!! Najnudniejszy serial !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joliet kolizja
Oficer jest do doopy!!!!! Najnudniejszy serial !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomnia Deux
Nowe polskie seriale o II wś to szambo, od strony technicznej 1/10, kamera/montaż bardzo złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata jedna taka
ale oficer nie jest o 2 wś, uwielbiam ten serial, pierwszy sezon ogladalam z 10 razy, dwie pozostale 3,4. jest super tak samo jak glina,pitbull czy fala zbrodni!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założę się, że temat założyła
jakaś fanka klanu, mody na sukces albo innej szmiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada, ze uwielbiam Klan I mode na sukces;) to cale moje zycie !!!!!! A oficer jest nudny I bez fabuly I tyle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidna wyjazd do Luxemburga
nie znasz sie i tyle, ale kazdy ma swoj gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli dla ciebie calym zyciem
jest moda na sukces i klan (hahahahahhahaha) to sorry, ale nie mamy o czym gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grand
Grand do qrwy nędzy legioniści w akcj obeirzyj wszystkie odcinki pierwszy jest słaby bo nie ma legionistów marche ou creve bitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututu
może poprostu go nie rozmiesz, bo to nie jest serial w którym się strzelają bez sensu jak w amerykańskim kinie, owszem jest w nim przemoc ale i polityka, historia, inryga, no i typowo polskie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weareeee
najbardziej debilna to jesteś ty, przykro mi bardzo i po prostu pewnie jesteś mało inteligentna skoro nie rozumiesz tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max321
Oficer i cała seria, to bardzo dobry serial, tylko aby go w pełni zrozumieć trzeba po prostu emocjonalnie dojrzeć. Kiedyś bodajże w 2005 r, gdy zobaczyłem pierwszy odcinek i byłem młodym 16 letnim łepkiem, też przełączyłem i zrezygnowałem. Jakiś czas później leciała powtórka i tak mnie wciągnął i się spodobał, że nie mogłem się oderwać. Oficerowie trochę słabsi, ale Trzeci oficer nadrobił, jednak i tak Oficer spodobał mi się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys27
oficer to najlepszy polski serial nakrecony po 1990roku,swietne wyraziste role Szyca,Chry,Małaszynskiego,Rozdzki,Lubosa,Globisza, swietne dialogi, nieprzewidywalna akcja, polecam kazdemu ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry serial, ciekawie rozwinięte wątki wielu bohaterów. O dziwo, Małaszyński gra wyśmienicie ;) Szyc także jeszcze na dawnym, dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DesiderataNat
Odpowiedzi w wątku pokazują wasz poziom intelektualny. Nie ma ani jednego sensownego komentarza, który odpowiadałby na zadane pytanie - dlaczego według Was jest dobry. Jestem w połowie pierwszego odcinka i nie mogę przebrnąć na razie dalej - zero akcji, zero dramatu, za to dużo obyczajowości: zaręczyny, miłość, trochę komedii. Może wynika to z faktu, że lubuję się w mocniejszych klimatach, takich jak: - Pitbull - Glina - Głęboka woda - Kryminalne gry - Prawdziwe psy. Tam nie ma pieprzenia o "d***e Maryny". Jest klimatycznie, ostro i prawdziwie. Może serial Oficer się później rozkręca, tego nie wiem. Może zmuszę się i spróbuję przebrnąć do końca 1. odcinka. Na razie uważam, że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto warto, pierwszy sezon Oficera jest wyśmienity, choć faktycznie pierwszy odcinek nużyć. serial wciąga, polecam. ale i tak po tysiąckroć lepszy jest PitBull:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×