Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziś na obiad kotlety

Czy wasze dzieci też miały zastrzyki przy zapaleniu oskrzeli?

Polecane posty

Gość dziś na obiad kotlety

Lekarka stwierdziła zapalenie oskrzeli. Wcześniej syn brał antybiotyk. A teraz ma zastrzyki :( Jestem przerażona tym, że trzeba go kłuć. Czy zastrzyki szybciej pomogą zwalczyć chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na obiad kotlety
Żadna mama się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!
no jesli mial wczesniej antybiotyk doustny i sie nie poprawilo to moim zdaniem lepiej ze zastrzyki, szybciej przejdzie bo taki doustny antybiotyk to albo wypluje albo nie wszystko wypije albo wyrzyga albo wykupa a w zastrzyku dostanie tyle ile potrzeba :-) moj jak mial zapalenie oskrzeli mial antybiotyk doustny ale trafiony za pierwszym razem i juz po 3 dniach podawania bylo duzo lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na obiad kotlety
Wogóle to jestem zestresowana ogólnie tym, że syn jest chory. Inteligentna szwagierka przyprowadziła na święta swojego chorego dzieciaka i efekt widać na moim dziecku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie koleżanko:( fakt że moja mała zastrzyków nie ma ale antybiotyk i też jestem tym załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki antybiotyk macie? Zastrzyki są wtedy, gdy antybiotyk nie działa - bardzo dobrze, że lekarz je przepisał, nieleczone zapalenie oskrzeli prowadzi do zapalenia płuc i powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na obiad kotlety
To są zastrzyki o nazwie Zinacef (chyba tak się nazywają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wcześniej miałaś Zinnat w zawiesinie? U nas zawsze pomaga Zinnat i nie trzeba kłuć, ale ja dodatkowo stosuję inhalacje wziewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na obiad kotlety
Wcześniej był Duracef w zawiesinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki - jesli
doustny antybiotyk nie pomógł to lepiej podac dziecku zastrzyki (niestety) niż wylądować w szpitalu z zapaleniem płuc (mojemu synkowi nie pomógł właśnie doustny antybiotyk, a lekarka w porę nie zareagowała - efekt 3 tyg w szpitalu, a tam wiele zastrzyków.....nie chcę straszyć, ale tak było) zawsze mozesz też skonsultować z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero co przerabialismy zapalenie oskrzeli. nie dostalismy ani zastrzykow,ani antybiotyku. jakos w czwartek moj maly dostal goraczke-39,5.to w piatek pojechalismy na pogotowie(byl sylwester akurat) no ale babka nic nie stwierdzila.w sobote w nocy-krzyczal strasznie. W niedziele juz bylo z nim zle-znow pogotowie,i dostal jakis syrop na zapalenie oskrzeli. w nocy przezylismy tragedie-w poniedzialek znow do lekarza.i bylismy zli,ze nie dostal w ta niedziele ani antybiotyku,ani zastrzykow-tylko syrop. tej nocy sie dusil,nie mogl oddychac i w poniedzialek lekarz dal mu czopek na rozszerzenie naczyn i na noc tez dostal czopek. takze w przeciagu 5 dni odwiedzilismy 4 razy lekarza. kilka dni mam wyrwanych z zyciorysu.akurat bylismy u tesciow i oni to samo:calymi nocami nie spalismy,zajmowalismy sie dzieckiem. takze mysle,ze lepiej czasem chodzic na te zastrzyki,niz chorobsko mialoby sie rozkrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszysz, bo z każdego nieleczonego zapalenia oskrzeli powstaje zapalenie płuc, co się równa długiej wizycie w szpitalu. Autorko, głowa do góry! Zastrzyki powinny pomóc, co prawda nie są przyjemne ale są niezbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na obiad kotlety
Mam nadzieję :) Tak naprawdę to syn przechodzi zapalenie oskrzeli całkowicie bezobjawowo. Brak gorączki, katar praktycznie ustąpił i nawet kaszel bardzo rzadki w dzień, a w nocy wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Mój 3 latek miał zapalenie płuc i byliśmy w domu - zastrzyki 5 dni apotem doustny antybiotyk 7 dni.Więc nie straszcie że szpital od razu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi65
Ja ostatnio kupowałem inhalator i wybrałem aparat Sanity Simple. Nie mam uwag jakiś negatywnych. W zasadzie wszystkie działa tak jak jest w opisie na stronie i w instrukcji. Jest cichy, nie bierze dużo leku, także dość wydajnie cały zabieg przeprowadza. Poza tym z samą obsługą można sobie dość łatwo poradzić, nie jest to męczący proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia

Moj 9 cio miesieczny syn bierze zastrzyki na zapalenie oskrzeli poniewaz wymiotowal antybiotyk doustny. Mamy nie jest tak ze trzeba brac minimum 7 dni zastrzyki( jak każdy antybiotyk) ? Bo my mamy tylko na 5 dni zastrzyki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaa

Nie, bo moje dziecko chociaż chorowało na zapalenie oskrzeli kilka razy - nigdy nie brało przy tym antybiotyku. Lekarz wykonał test sprawdzający jakiego podłoża - bakteryjnego, czy wirusowego jest to zapalenie? Jak nie, to znaczy, że jest konowałem, a nie lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×