Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nananannima

Ismena...............Co sądzicie o tym imieniu????????

Polecane posty

Gość Aka

Według mnie brzmi pretensjonalnie, ale zależy, jaka osoba będzie je nosiła, jeżeli oryginalna urodą i duchem to będzie pasowało.

Widziałam kiedyś mamę z córką, na oko dziesięcioletnią - mała taka typowa polska pyza, grubawa, włosy myszowate, pucołowata, miła, ale pospolita i niezbyt ładna. Mama wołała ją po imieniu - Arwena. Kontrast między wyglądem tej dziewczynki a jej imienniczki - elfki był bardzo przykry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Mi się bardzo podoba to imie. W przyszłości plsnuje nazwac tak swije dziecko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Jako nauczyciel Ci radzę ha ha ha...co to za argument. Ja jako pedagog ha ha ha ... i mama córki Ismeny radzę Ci rób jak czujesz jak uważasz. Moja córka ani ja nigdy się nie wstydziła swojego imienia. Wręcz towarzyszy Nam duma właśnie z tej oryginalności imienia.Ja uważam że każde imię jest ładne jak się ładnie mówi...najgorzej jak się zdrabnia dziwoląguje przeinacza przezywa to wtedy niewiadomo jakie dziecko ma imię tak na prawdę. Tak jak napisałaś wszędzie same Maje Leny Julki Jagody i Zuzie no ile można... aczkolwiek każdy daję imię jakie chcę...A zawsze w życiu znajdzie się głupi jeden albo więcej i będą się śmiać albo przezywać...A może z żalu albo z zazdrości takie zachowanie kimś będzie kierowało...znam osobiście taką co dokuczała ale to tylko z ZAZDROŚCI ale to temat zamknięty...z prostakami nie ma co dyskutować...unikać jak ognia...żyć swoim życiem i cieszyć się nim z najbliższymi...jestem ciekawa jakie imię dałaś swojej córce...Pozdrawiamy moja piękna córeczka Ismena i ja😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×