Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezradna:\

czy to tylko pech czy zrządzenie losu??

Polecane posty

Pracowałam 2 lata w pewnej firmie. Nie była to lekka i fajna praca, ale nawet nieźle płacili. Kiedy zdałam sobie sprawę że stać mnie na więcej bez wachania zwolniłam się i szukałam lepszej pracy. Trafiłam idealnie. Dostałam pracę w lepszej firmie, w której dbano o pracowników i była szansa zrobienia kariery zawodowej. Praca bardzo mi się podobała, po roku pracy dostałam awans. Niestety w tamtym czasie dostała też awans moja współpracownica z którą się nie lubiłyśmy. Ona była na wyższym stanowisku i (po czasie się dowiedziałam) opowiadała dla szefa niestworzone rzeczy o mnie, stawiała mnie w najciemniejszym świetle przed nim. Ja nie mogłam nic zrobić. Ona była bardzo wpływowa.. a mi kończyła się umowa...Byłam roku czasu na nowym stanowisku. Przed końcem umowy szef powiedział mi że wrócę na poprzednie stanowisko bo .. podał jakieś tam przykłady.. w zasadzie to nie były konkretne przykłady że ja coś źle zrobiłam ale bzdury które były pretekstem..i dodał że będzie mnie obserwował i zastanowi się co ze mną zrobi jak mi się skończy umowa. Byłam zrozpaczona wiedziałam że nie mam życia w tej firmie mimo że bardzo lubiłam swoją pracę. Rozwiązaniem było dla mnie znalezienie nowej pracy. Ponieważ nie było to łatwe pomyślałam że wrócę do poprzedniej pracy i w międzyczasie poszukam czegoś. Pracuję w poprzedniej firmie już pół roku i nie mogę niczego znaleźć. Nienawidzę tej pracy czuję się tam jak pomiataczka i tam na pewno nie będę się rozwijać zawodowo tam można tylko się uwstecznić. Kiedy idę do tej pracy płaczę całą drogę i mam ochotę się zabić. Nie chcę tam pracować. Przez tą pracę zerwałam kontakty z rodziną i przyjaciółmi bo wstydzę się tego że znowu tam pracuję i jestem nikim. Nie mam ochoty na nic i z każdym dniem jest coraz gorzej...Czy ja już nigdy nie znajdę normalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z praca jest przejebane
zwolnij sie i szukaj dalej, nie poddawaj sie tak latwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie mogę się zwolnić bo muszę za coś żyć, szukam codziennie pracy. Jak tam jeszcze trochę popracuję to chyba będę się leczyć u psychiatry..:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaGrian
Witam, chcę pokazać Wam jak zarobić pareset zł, a nawet więcej w ciągu kilku tygodni. Jest to sprawdzony sposób nie żadne ruletki czy jakieś kasyna tylko normalny zarobek, gdzie aby coś otrzymać musisz poświęcić trochę czasu i energii.Wystarczy, że wejdziesz na stronę poniżej, a tam wszystkiego się dowiesz. To naprawdę działa, system jest tak zrobiony, aby wykluczyć oszukiwanie. Za to wielkie dzięki dla webmasterów wejdź tu i poczytaj... http://dobryzarobek.pl/index.php?id=255dc25f1 0c04e952ee11e704edb0faa Szukam tylko ludzi z otwartymi głowami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezradnej
a co konkretnie jest nie tak? Pomiataja Toba, obowiazki sa uwteczniajace, pieniadze? Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezradnej
ja niestety kilkaakrotnie stracilam prace, ktore szybko znalazlam. 3x potrzebowali po prostu wykwalifikowanego jelenia, ktory tanio i efektywnie przerobi im robote i ktorego mozna potem bez konsekwencji wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×