Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amper

kobiety chodzące boso (poza domem)

Polecane posty

Gość Amper

Jestem mężczyzną i lubię jak kobiety chodzą boso. Sam sobie nie wyobrażam - zawsze chodzę w krytych butach, ze skarpetami pod spodem. Nawet latem. W ogóle myślę, że kobiety powinny chodzić boso a faceci nie powinni. Kobieta chodząca boso jest bardziej sexy, zwłaszcza jak do tego jest w jakiejś sukience czy spódnicy itp. i ma bardzo długie włosy. To bardzo kobiece. Czyli generalnie facet - spodnie i buty, kobieta - sukienka i gołe stopy. Pytanie chciałem zadać do wszystkich - czy są tu ludzie podzielający moje zdanie - tzn. kobiety chodzące boso (oczywiście latem, wiosną) a nie teraz zimą, i faceci którzy sami chodzą w butach ale lubią kobiety boso. Wiosną i latem zauważam że osoby chodzące boso to są przeważnie kobiety. Kiedyś widziałem sondę dotyczącą związku chodzenia boso z płcią i wśród kobiet prawie 50% kobiet deklarowało że chodzą boso po łące, lesie, czasem w mieście itp. Natomiast z pośród mężczyzn około 95% deklarowało że zawsze chodzą w butach. Czyli różnica bardzo duża. Sorry że na taki temat piszę zimą, dotyczy on cieplejszych pór roku. Widziałem takie tematy innych osób, ale często się wypowiadali zbyt maniakalnie o tym, dlatego założyłem własny. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×