Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygadana

PROCAL KRAKÓW- NACIĄGACZE!!!!

Polecane posty

Gość wygadana

Witam, Chciałam ostrzec wszystkich, którzy chcieliby pracować w firmie PROCAL w Krakowie na ul. fatimskiej!! NIE IDŹCIE TAM!! płaca tylko z prowizji z czego nie zostają one wypłacane!! Ja sama jak i kilkia innych osób pracwoałam tam ponad miesiąc i nic mi nie zostało wypłacone, bo niby ich klienci nie wpłacili pieniędzy!! Owszem- opowiadają jakie to kokosy tam można zarobić, ze jeśli sie jest dobrym do wszytsko można, z tym ze sprzedawany produkt nie jest produktem który chętnie kupują( sa to różne formy reklamy). Czuje się oszukana i jest mi bardzo przykro, bo sam szef wydawał sie takim fajnym człowiekiem, który jak się okazało naciągnął nie tylko mnie. Także SZCZERZE ODRADZAM!! ps. Pozdrowienia dla pana J. i pana M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmx
Potwierdzam. Firma ta zatrudnia studentów jako darmową siłę roboczą - przez miesiąc każą im dzwonić po klientach, po czym zwalniają ze względu na słabe wyniki nie wypłacając ani grosza. Znam osobę która tam pracowała. Z resztą, wystarczy sprawdzić na necie, jest multum negatywnych opinii na temat firmy Procal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihgfdsdtfyguhij
nie polecam, kiepska firemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE tam, jesli bylibyscie dobrymi pracownikami, to pewnie byscie wszystko na czas dostawali. Nie przesadzajcie wiec, jak dla mnie to firma jak najbardziej ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie w tym jest problem, ze ludzie to chyba nie rozumieja tekstu mowionego. Skoro szef mowi na poczatku : "Tyle ile przyjdzie klientow tyle zarobisz " to chyba trzeba sie starac aby jak najwiecej, prawda? Wyplata zalezna od ilosci klientow, czyli jeden miesiac gorzej, drugi lepiej, jak sie oczekiwalo kokosow, a nie zrobilo sie tego co trzeba bylo, to pozniej wychodza takie komentarze. Po prostu brak slow. Poza tym, jesli firma bylaby niewyplacalna, to chyba by bardzo szybko upadla. A skoro sie trzyma i to juz w tej chwili chyba nawet dobrze, to nierozumiem skad slowa "niewyplacalna".. Po prostu moze nie zdolaliscie zachecic okreslonej liczby klientow do wspolpracy, bo macie zero charyzmy i pomyslu, a pozniej zwalacie wszystko na bogu winnego szefa, ktory uprzedzal na poczatku. No dorosnijcie i zacznijcie brac odpowiedzialnos c za czyny. A z tym pozwem zbiorowym to widze, ze sie kolege zarcik trzyma. Ps, tu landryna, ale pisze z konta mojego faceta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×