Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skskskksks

czy warto aplikwoac na takie stanowisko?

Polecane posty

Gość skskskksks

Nie pracowalam nigdy w skarbowce, nie znam sie na tym ale dwa lata w urzedzie pracy pracowalam, wyksztalcenei wyzsze, ale humanistyyczne, srednie ekonomiczne odam wam co wymagane Wymagania związane ze stanowiskiem pracy wykształcenie: wyższe ekonomiczne, prawnicze, administracyjne pozostałe wymagania niezbędne: znajomość przepisów podatkowych, umiejętność obsługi komputera, kominikatywność i samodzielność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, umiejętność taktownej i kulturalnej obsługi klienta. Wymagania dodatkowe doświadczenie w pracy w administracji skarbowej, umiejętność obsługi systemu POLTAX i Biblioteka Akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
to jet do skarbówki? nie załapiesz się, bo nie spełniasz wymogu numer jeden czyli wykształcenia ekonomicznego, prawniczego lub administracyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm sama nei wiem bo
a czy to nie bedzie obstwione? Mi sie wydaje ze w skarbowkach itp sa ustawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
nie zawsze są ustawki, ale czasem tak. w każdym razie autorka odpadnie już na weryfikacji wykształcenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllka23
Ja mysle ze warto i nie mozna tak naprawde odpuszczac ,zwłaszcza jesli dane stanowisko jest naszym wymarzonym i spełniamy oczekwiania zawarte w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskskksks
zlozylam dokumenty ,ale sie okazalo ze to sutawione, po prostu w urzedach sa takie przekrety, zanalam to z autopsji, szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak sie dostałaś do
swojej poprzedniej pracy, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskskksks
no dostalam sie z ustawki, ale wiesz w skarbowce nie pracowalam to mialam nadzieje ze moze jest inaczej, ale coz za panstwowa kase ida niezle pzekrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×