Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malwinenajksja

prawo jazdy szczecin czy koszalin????????

Polecane posty

Gość malwinenajksja

mieszkam blizej szczecina ale slyszalam ze w koszalinie jest wieksza zdawalnosc dlatego zastanawiam sie czy nie zdawac wlasnie tam. prosze o relacje osob zdawajacych egzaminy w tych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaadfasdfsadfasdfasdf
No w Szczecinie są na pewno większe skrzyżowania i jest trudniej bo są też tramwaje.Ja już 2 razy nie zdałem w Szczecinie i wydaje mi się że w Koszalinie może być łatwiej i z tego co wiem jest większa zdawalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecin to wogóle jakies
kongo !!!Ja robiłam prawo jazdy we Wrocławiu i to 13 lat temu ...teraz mieszkam w okolicy szczecina to to jak sie tam jeżdzi to masakra jakaś i to nie jest tylko moje zdanie !A zdawalność wsród moich znajomych to- ...no fakt ,że niektórzy prawka nie powinni miec wcale -jakies od 4do 14 nawet razy ...WORD- żyją z takich nie zdanych egzaminów ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodano 18.02.2015.rok ... witam ...chciałem się podzielić swoją refleksją na temat zord koszalin ... w 1994 roku zdałem dwie kategorie na prawa jazdy w tamtejszym pzm-ocie koszalin , teoria jak i praktyka za pierwszym razem , od 1996 roku jedna firma jeden zakład pracy do dnia dzisiejszego(2015 rok) , jestem zawodowym kierowcą auta do 3,5 ton . musze być bardzo złym kierowcą po przez ostatnie 10 lat jeden mandat za prędkość zdarz się . wracając do tematu trzy miesiące temu dokładnie koniec 2014 roku w zordzie koszalin podniosłem swoje kwalifikacje do kat ,, c '' (ciężarówki), egzamin teoretyczny testy zdobyte max 74 punkty i oczywiście za pierwszym razem zdany... egzamin praktyczny jazda kat,, c '' zdany też za pierwszym razem z jednym niby błędem , na skrzyżowaniu ponagliłem kierunkowskaz nie tak szybko jak chciał tego pan egzaminator . a teraz najlepsze po trzech miesiącach(obecny początek 2015 roku ) zaczełem zdawać egzamin na kat ,, e '' u pana ,,wojewody'' specjalnie przekręciłem nazwisko ale znawcy tematu pewno wiedzą o kogo chodzi . cham i gbur zapatrzony w siebie . nagle zrobiłem się bardzo złym kierowcą i pewno nie wiem gdzie znajduje się kierownica w ciężarówce ...oblewam egzamin za egzaminem .to muśnięcie krawężnika to lusterko za linią to złe wjechanie na skrzyżowanie ,to dynamika to nie tak włączony kierunkowskaz to zle trzymana kierownica to spojrzenie na lewarek zmiany biegów itd... oczywiście to tylko słowo przeciwko słowu bo kamer nie ma . zostałem zmuszony rozbić skarbonkę moich dzieci bo zapaść finasowa w mojej rodzinie jest już pewna każdy egzamin na kat ,, e '' to 245 zł plus nie bycie w pracy . pytanie nasuwa się samo zord to w moim mniemaniu maszynka do robienia kasy . ale to nic ostatnio w / w pan na egzamin raczył przyjść zakatarzony , zasmarkany , kaszlał i wycierał nosa cały czas dość ze nie ma kasy to jeszcze rozłożył moją rodzinkę na trzy dni lekarstwa itd...(znów kasa poszła się rypać) przepraszam za błędy pisanie telefonem na kolanie....pozdrawiam kolega z zachodniopomorskiego ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Koszalin. Mi się tam super jeździło, zarówno na jazdach z instruktorem, jak i z egzaminatorem. Jest to niewątpliwie zasługa Pana Marka Maślaka, który nauczył mnie jeździć spokojnie i przepisowo. Cały kurs odbywał się w bardzo dobrej i przyjaznej atmosferze. Jego szkoła - http://www.marekmaslak.pl/ naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska42
Witam, ja ze zdaniem egzaminu na B w Szczecinie nie miałem problemu, egzaminator też spokojny i ludzie na drogach też, w Koszalinie to czasami walka o życie na drodze, bo to przelotówka w drodze do Niemiec, więc sami wiecie jak to jest... kurs robiłem w http://ecodriver.com.pl/kursy/ świetnego instruktora miałem, zresztą obaj są w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia1992
Ja również jestem po kursie w szkole Pana Marka. Miałam instruktora który bardzo rzetelnie przygotował mnie do egzaminu z teorii jak i również egzamin praktyczny nie był dla mnie problemem. Oba po świetnym przygotowaniu zdałam za pierwszym razem. Jeśli ktoś boi się jeździć i jest pełen obaw to gwarantuje że z takimi nauczycielami szybko to minie :) Każdemu mogę spokojnie polecić - http://www.superprawojazdy.pl/maslak-marek-nauka-jazdy,5143.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika1987
Ja też polecam Koszalin i Pana Marka Maślaka. Wcześniej zanim przeprowadziłam się do Koszalina zaczynałam jazdy w innej szkole. Nie da się tego nawet porównać. Poziom nauczania w tej szkole jest bardzo wysoki i wszystko co na lekcjach zostaje w głowie. Tu jest kontakt do Pana Marka - 604-638-016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka
Nie wiem. Wiem jednak, że pomoc drogowa to na pewno Koszalin. Konkretnie mam na myśli http://autowacholc.pl/ Zakres usług jest tak szeroki, że długo by wypisywać (Wszystko jest na stronie). Robota klasowo wykonana. Naszym sprzętem zaopiekują się tak, że nawet przez chwile nie będziemy myśleć, że coś może mu się stać. Co tu dużo mówić. Mamy do czynienia z ludźmi, którzy znają się na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikazs
Hej! Nie róbcie błędów jak moim znajomi, poszli do szkoły w Nowogardzie http://daro-nauka-jazdy.pl - ta sama szkoła ma oddział w Szczecinie. Ja poszłam do Szczecina i zdałam za drugim a oni minimum za 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawałem w Magnet w Szczecinie: http://emagnet.pl/ kilka lat temu i bardzo miło wspominam ten czas, bo na spokojnie i bez stresu udało mi się nauczyć jak dobrze jeździć. Dzięki temu udało mi się zdać za 1 razem, choć łatwo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja w Szczecinie zdałam za drugim razem. Pierwszym za bardzo spanikowałam. Myślę, że wszystko zależy od szkoły, w której jeździsz. Ja polecam www.alien.szczecin.pl. Przygotowują naprawdę przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam problemu ze zdaniem egzaminu w Szczecinie. Przygotowywałam się w www.sokol-szczecin.pl Bardzo dobrze mnie przygotowali do egzaminu teoretycznego i praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darian

Jak się nie uda to jest jeszcze prawko kolekcjonerskie  z deluxe!U mnie nikt się nie zorientował co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

W Szczecinie uczęszczałam na kurs do szkoły www.alien.szczecin.pl. Fachowo mnie przygotowali i udało mi się zdać za pierwszym razem. Instruktor uczulił mnie na problematyczne sytuacje. Polecam wszystkim to miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja zdawałam egzamin w Szczecinie i nie miałam problemu może dlatego że miałam świetnego instruktora. Kurs robiłam w Alien Szczecin. Świetnie mnie przygotowali do egzaminu. A tak poza tym to świetnie uczą prowadzić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Magda też zdawałam w Szczecinie i tez robiłam kurs w Alien. Egzamin zdany bez problemu. Może dlatego że instruktor piłował mnie na mieście ile wlazło. Zwracał uwagę na każdy nawet najmniejszy błąd. Ćwiczył ze mną manewry do skutku. Co skutkowało tym  że do egzaminu przystąpiłam pewna że nic mnie nie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alien jest ok. Moja córka i syn robili tam kurs na prawko. Świetnie ich przygotowali i byli bardzo zadowoleni. Egzamin zdali bez problemu i widzę że dobrze jeżdżą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Dzięki za info o szkole Alien.  Jestem właśnie po zdanym egzaminie. Kurs robiłam w tej szkole. Przygotowali mnie do egzaminu naprawdę dobrze i co najważniejsze nauczyli mnie jeździć i pozbyłam się obaw że sobie nie poradzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej zdawać w dużym mieście z tramwajami itd . Więcej się nauczysz , moja kuzynka mieszka blisko Łodzi i zdała egzamin w Piotrkowie Trybunalskim . Dziś się boi jechać do Łodzi, ani razu tam nie pojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałam egzamin w Szczecinie. Kurs tez robiłam w Szczecinie (pozdrowienia dla całej ekipy ze szkoły Alien). Egzamin poszedł gładko i sprawnie. Nie mają długich terminów egzaminatorzy są na poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egzamin zdawałam w Szczecinie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet sprawnie poszło i co najważniejsze z pozytywnym skutkiem. Kurs robiłam w szkole Alien. Potrafią dobrze przygotować do egzaminu i dobrze uczą jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×