Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgfngdf

Propozycja współpracy dla ludzi zmeczonych pracą na etacie

Polecane posty

Gość hgfngdf

Witam Niedawno zarejestrowałem się w nowej firmie marketingu sieciowego Aroma Group. Firma daje na początek po zakupie startera własny sklep internetowy i możnapracowac bez wychodzenia z domu. Zupełnie inaczej niż w FM Avon czy Oriflame. Jak na razie po półtora miesiąca mam już w swojej strukturze 11 osób i nie jest tak źle pomagamy sobie nawzajem i się cały czas rozwijamy. Perfumy są orginalne nie jak w FM każda perfuma to odpowiednik znanych perfum. W AG jest inaczej każdy perfum jest unikatowy i nie ma mowy o podrabianu znanych zapachów. Oprócz perfum firma oferuje produkty do aromaterapii takie jak olejki eteryczne, olejki zapachowe, kadzidełka. W ofercie znajdują się również sole mineralne do kąpieli i wiele innych produktów. Aroma jako pierwsza firma MLM zajęła się tym segmentem i wróżę jej długą i pełną sukcesów przyszłość. Pragnę się dalej rozwijać w tej firmie bo naprawde warto i zapraszam również każdego chętnego do dorobienia sobie do pensji lub wypracowania dochodu pasywnego do współpracy. Każdy kto jest zainteresowany moją ofertą zapraszam do kontaktu ze mną mam już doświadczenie w tej firmie i w Marketingu Sieciowym i wiem jak osiągnąc sukces i chętnie poprowadze każdego w stronę sukcesu i pomogę mu otworzyć bramę do niezależności finansowej i przejść przez nią. www.perfumyaroma.pl więcej informacji o firmie www.awokado.aromagroup.pl - mój sklep i rejestracja do firmy Wszelkie pytania proszę kierować na maila: l.budziszewski@gmail.com lub gg 4578153 Pozdrawiam Łukasz Budziszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM-specmen
dowodem na to że wiesz jak osiągnąć sukces będzie skan twojego miesięcznego wyciągu z konta - zapodaj go! MLM to jedno wielkie gówno! Snucie świetlanej przyszłości i wielkich pieniędzy dla biednych nieudaczników i naiwniaków. Co? Podasz mi przykłady? Może Donald Trump????!!!! MLM=GÓWNO lub GÓWNO=MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×