Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wrażliwaa

czy on mnie zdradza?

Polecane posty

Gość wrażliwaa

Nie wiem czy to normalne. Chciałabym się dowiedzieć czy moje obawy, przypuszczenia są czymś normalnym czy jednak powinnam wybrać się do po poradę do psychologa. Rok temu poznałam faceta (on 30 ja 26). Przede mną miał sporo kobiet. Były to dłuższe związki jak i spotykania tylko na sex. Z tego co mi mówił miał takie koleżanki z którymi spotykał się tylko w tym celu. Gdy zaczęliśmy się ze sobą spotykać nie wiedziałam, że jest wciąż w kontakcie z jedną z nich. Niby po 2 tyg naszej znajomości spotkał się z nią by niby jej powiedzieć, że muszą urwać ze sobą kontakt bo zaczął się na poważnie spotykać ze mną. Minęło trochę czasu.... kilka razy zrywałam z nim bo nie potrafiłam zaufać. Wciąż wkręcałam sobie, że robi mnie w balona a w swoich wyjazdach pewnie zdradza. Wiem, że zawsze otaczały go kobiety. Widziałam na jego kompie w folderze ze zdjęciami ..... każdą jego byłą a także te z którymi tylko się spotykał. W piątek znowu wyjechał a ja nie śpię po nocach wkręcając sobie, że może romansuje z którąś np. spędzając wieczór w clubie. Jakiś czas temu gdy się rozstaliśmy akurat wyjechał za granicę na tydzień..... po powrocie zaczął dzwonić i pisać, prosił bym dała mu drugą szansę. Pogodziliśmy się po czym gdy zapytałam czy ma coś się na tym wyjeździe wydarzyło odpowiedział, że z żadną kobietą nie spał, ale była taka sytuacja , że wylądował z jedną poznaną tam kobietą w swoim pokoju hotelowym i do czegoś doszło, ale niby nie przespali się. Chcę zaznaczyć, że było to zaraz po naszym rozstaniu aon tłumaczy się, że przecież nie byliśmy razem. Czy takiemu typowi warto zaufać? Boję się, że może mydli mi oczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×