Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l\.ksl\

Jak odchudzic uda...

Polecane posty

Gość l\.ksl\

jestem szczupla, mam waskie biodra, szczuplutkie lydki, wiec nosze spodnice do kolan, kolezanka zawsze mowi ale ty masz szczuple i dlugie lydki takie strzeliste, a uda...masakra giganty szersze nic tyle i biodra, maskuje je dobrze wiec nie widac, przed chlopakiem tez ukrywam ale niestety kiedys zobaczyl i mowi: o jezu jakie ty masz udziska:) wogole do ciebie nie pasuja, bo to prawda i nie umiem ich odchudzic, moze ktos sie zna na cwiczeniach w silowni albo takich ktore mozna robic w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiioioioio
tez tak mam.. mam 176 i 61 kg ale wszystko w udach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co robisz? biegasz moze
bo ja biegalam ale chyba za malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiyhd
ale takie uda moga byc bardzo ponętne, jeśli reszta ciała jest szczupła. Chłopak się nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ty sa okropne
jakby zdjete z innej osoby, najgorzej jak mam nieodpowiednie spodnie, okropnie to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam zeby pojsc
na silownie, jakbym znalazla dobrego trenera to moze by mi poradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
modeling Ci powinien pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
tak!! mi pomógł 9cm z brzucha i prawie po 8 z ud bolało jak diabli ale było warto mogę podać namiary na masażystę na maila ewelina1972@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisia-ja
Cóż, nie ma czegoś takiego, że masaż odchudzi. Może trochę schudniesz, ale niestety znowu Ci potem przybędzie... Najlepsze są ćwiczenia i zdrowa dieta, ale nie jednorazowo - to musi wejść w nawyk, stać się codziennością. Zdrowo się odżywiać i ćwiczyć trzeba już do końca życia. jeśli chcesz schudnąć to ćwiczenia musisz wykonywać minimum pół godziny - ćwiczenia aerobowe, bo po pół godzinie zaczynasz spalać. Poza tym poprawi Ci się kondycja i... humor (endorfiny), wzmocnią się mięśnie. Doskonały w taki wypadku jest orbitrek lub stepper. Duży ich wybór jest w sklepie asport.pl, ja tam zawsze kupuję (mam już orbitreka z Body sSulpture - bardzo dobra marka, konkurencja dla Kettlera, stepper skrętny i urządzenie do modelowania nóg. W szczególności to ostatnie mogę Ci polecić, bo jest tanie i bardzo szybko widać efekty, pod warunkiem ze ćwiczysz minimum 3 razy w tygodniu. Jeżeli spróbujesz ćwiczeń to pamiętaj, że musisz spać minimum 9 godzin i po treningu zjadać pełnowartościowy posiłek, w którym będzie mięso. Dlaczego? Bo wtedy organizm będzie spalał tłuszcz, a nie białko, z którego zbudowane są mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenel
Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć! :) Stepper owszem, ale do tego spacery, basen, albo preferowany przeze mnie snowboard:) Nie ma nic lepszego:) __________ www.happyski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×