Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majkajmajka

co polecacie kupić w biedronce,netto,lidlu itp żeby zaoszczędz.ponawiam topic;-)

Polecane posty

Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Teraz to praktycznie wszystko, bo bardzo poprawila sie jakosc produktow sprzedawanych w tych sklepach. Nie kupuj jedynie mies (szczegolnie tych w puszkach i wysoce przetworzonych). Do towjej listy dopisze jeszcze Kaufland, Aldi i Stokrotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sa takie tematy
poszukaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co wchodziszna mój skoro juz są takie;-)wiem że są.są nieaktualne.jak widzisz w opisie PONAWIAM TOPIC.;-|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Stokrotka ma co prawda wszystkie reklamowane, znane produkty ale nieco taniej niz w innych marketach. Dopisalam ja do listy bo mozna i tam troche oszczedzic, choc nie jest takim typowym dyskontem oferujacym produkty wlasnej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam mieszanki sałat,teraz zima to chociaż zastąpią te z lata.także soki,jak i słodycze np ala delicje,i wafelki z kremem śmietankowym...pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
A Kaufland jest hipermarketem z tej samej sieci co male supermarkety Lidl. Praktycznie ten sam towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
W Biedronce praktycznie wszystko co ma na odwrocie opakowania logo Jeronimo Martins jest strzalem w dziesiatke! To bardzo dobre portugalskie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
W Netto, Aldim, Lidlu i Kauflandzie wszystkie niemieckie produkty (z niemieckimi opisami i nazwami) sa bardzo wysokiej jakosci, poniewaz sa robione glownie na tamtejszy rynek (a wymagania niemieckich konsumentow sa o wiele wyzsze niz polskich, nawet dyskontowych) i niekiedy przy okazji niektore z nich trafiaja do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Queen - to jest wlasnie jeden z produktow Jeronimo Martins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
W Netto - poniewaz jest to dunska siec - czasami mozna upolowac wysokiej jakosci produkty prosto ze Skandynawii, chociaz czesciej niemieckie (nie wiem czemu niemieckie, no ale tak jest ...moze ze wzgledu na koszty logistyczne). W Danii Netto jest bardzo dobrze odbierane przez spoleczenstwo i nikt nie traktuje go gorzej dlatego ze jest dyskontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Moznaby jeszcze dodac do listy Rossmanna, dlatego bo ma w ofercie (szczegolnie w tych duzych sklepach) atrakcyjna cenowo eko-zywnosc, herbaty, slodycze i zywnosc niemowleca - wiekszosc produktow marki wlasnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej wkurza mnie to że ludzie się wstydzą przyznać że chodzą do takich sklepów.że to niby dla biedaków.ale po co iśc do osiedlowego sklepu kupować tę samą rzecz,tej samej firmy 30%albo i wiecej drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Zgadzam sie z toba! Tymczasem na zachodzie to zaden wstyd. Rozmawialam nawet z pewna bardzo wyksztalcona Niemka (dr, wykladowca prawa), ktora sama przyznala mi ze tak ona jaki i wiekszosc jej znajpomych kupuje w Aldim i to nie dlatego ze jest taniej, a dlatego ze ich produkty maja prostszy sklad (mniej E-... itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
To taka polska przywara - nie sprobowalem, nie widzialem, ale nie pojde tam i nie kupie niczego bo nie bylo reklamowane w tv. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
W Biedronce i Lidlu sa swietne swieze warzywa w bardzo dobrych cenach (czesto w takich jak na targu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie.zgadzam sie w 1oo%.każdy chce troche zaoszczedzić tez.jeść dobre produkty.nie chwale tych sklepów aż też przesadnie.bo nie wszystkie produkty warto polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
Polecam ci jeszcze jedzenie z Ikea (nieraz mozna upolowac cuda z niewielka kase). Swietne zdrowe produkty! Duzo ryb, przypraw i sosow do ryb, a nawet mieso renifera! Czesc produktow mozna obejrzec na stronie internetowej. Maja tez fajne tanie kosmetyki (szampony, zele, mydla, lotiony itd.) w duzych opakowanich. Ceny jak w Rossmanie czy w Lidlu za produkty ich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
W Biedronce jest rewelacyjny polski makaron Dobrusia za 1 zl. Swietny do zup. Mnie go polecila jedna starsza pani w sklepie i ciesze sie ze dalam sie namowic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w netto polecam konserwy firmy karkus szczególnie golonkę.teraz w promocji za 4.39.ale zawsze w cenie do 5zł.bardzo dobra.a w biedronce płatki kukurydziana.paka 1kg za 4.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Biedronka naprawdę bardzo poprawiła jakość. Dla nas hitem są: olej oliwa z oliwek kawa bezkofeinowa wody mineralne sok pomidorowy oliwki owoce suszone pestki wędliny w plasterkach paczkowane sery pleśniowe owoce cukier mąki worki na śmieci To tak na szybko i na gorąco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenistwo i już
czy wy musicie tak zaśmiecać forum? wystarczy wyszukać stary topik, napisać posta i już nie będzie stary i zapomniany, jezuu jacy ludzie są ograniczeni...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Nazwać kogoś ograniczonym albo zaśmiecaczem... Jak miło... Lubisz tak się indyczyć? To współczuje. A nawiasem mówiąc, to po kiego wlazłaś w ten temat? Nikt Ci nie kazał. Mimo wszystko pozdrawiam i spokojnego poniedziałku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenistwo i już
wlazłam po to, żeby napisać co o tym myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło że wpadłaś;-)jak już jesteś i znasz te tematy,,bo juz były,,to chętnie poczytamy co ty polecasz.bo my ,,ograniczeni,,nie radzimy sobie z odszukaniem starego topicu.pozdrawiam i życze miłego tygodnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie zakupy tylko w tych marketach kupuję wszystko prócz mięsa i konserw , np w biedronce są 0,5 kg płatki dokładnie pszenica w miodzie koszt 5 zł a w smaku niczym sie nie różnią od kangus prócz ceny ,wszystko np były teraz pyszne jabłka po 1,99 gdzie w warzywniaku ponad 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×