Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buszująca w necie ;)

ciężko znaleźć partnera do klikania,

Polecane posty

Gość buszująca w necie ;)

ot tak trochę dla zabicia nudy, trochę do poflirtowania, dowartościowania się. Nie chcę żadnego związku, seksu, spotkań w realu itd. Pasuje mi takie życie jakie mam ... ot poprostu odrobina relaksu czasem ;) Raz w czas jakiś mniej lub bardziej gorący mail. Miałam taką jedną internetową znajomość przez kilka m-cy. Było wszystko - humor, wypłakiwanie się, z czasem figle, chłopaczek był do tego boski i sporo młodszy ode mnie ;) ... no ale jak to w życiu i tu wkradła się nuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayman07
jak się będziesz nudzić to pisz:)gg 10432038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokakaka
buszująca w necie ;) wypłąkiwanie sie ?A ty nie masz przyjaciółki ktorej mozesz na ramieniu popłakac?DZiwne to. Ja bym w zyciu nie opowiadała o swoim życiu obcemu człowiekowi,do tego młodszemu sporo. I jakie figle ty mogłas z nim miec przez neta? Czy ty brędzlujesz sie przed kompem jakimś wibratorem i przy kamertce?Stara i durna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszująca no zgadzam sie z tobą! czasem jakaś odskocznia musi być a z obcym człowiekiem może łatwiej pogadać czasem niż z kimś kto nas zna :) Życze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w necie ;)
Bliskim znajomym nie wszystko można powiedzieć niestety ... czasem potrzebny jest męski punkt widzenia do oceny pewnych spraw ... a odrobina "przyjmeności" jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w necie ;)
Prawiczuś doskonały Bo liczę, że może sie skusisz ;) na tej mój jaskrawy kolorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Nie martw sie, jeszcze znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w necie ;)
nie martwie się ;) po prostu trafiłam na fajnego gościa :) wysoko ustawił poprzeczkę innym, że każdy inny blado przy nim wyglada/pisze itd. ostatnio wymieniliśmy tylko zwykłe pozdrowienia i wiem, że jest zakochany (poznał dziewczynę) ... szczęściara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca po necie no.2
Jestem samotną 45 latką , nie wiem niekiedy co mam robić z czasem, poznam kogoś do pogaduch na GG 33893713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
jesli maja to byc tylko pogaduchy to mozesz poklikac i ze mna. Moze sie wymienimy doswiadczeniami. A moze ktoras wpadnie na jakis kreatywny pomysl jak trafic na to na co sie chce. Wydaje sie ze jest nas duzo takich co chca troche poklikac. Moze opowiesz o Twoim internetowym znajomym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×