Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niepewna p wroc

czy to ciąża?

Polecane posty

Gość niepewna p wroc

witam, proszę o poradę kobiety które były bądź sa aktualnie w ciazy i będą mogły powiedziec mi co nieco na temat początkowych objawów. Moze zacznę od początku, okres spóźnia mi sie juz 5 dzień, poprzedni był całkiem inny niż zwykle: bezbolesny, kolor ciemnoczerwony a momentami czarne skrzepy i o wiele mniej obfity niż zwykle. Teraz jak wspomniałam okres nie pojawił sie w danym terminie, od pewnego czasu mam nabrzmiale piersi, w podbrzuszu czuje dziwny jakby ucisk ale to nie taki ból jak przed zbliżającą sie miesiączka, często występuje u mnie zgaga choć wcześniej nie miałam z nią szczególnego problemu, a poza tym mam ciągle ogromną ochotę na seks (nie zebym ja bądź mój chłopak narzekał z tego powodu :P) choć zwykle przed okresem nawet nie chce mi sie o nim myśleć. Dodam ze robiłam wczoraj test który wykazał iż nie jestem w ciazy, nie wiem tylko czy był wiarygody ponieważ wykonałam go późnym wieczorem a na ulotce zalecali wykonać przy użyciu moczu porannego. Proszę o poradę ;) tak nawiasem mówiąc fajnie byłoby miec maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×