Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meblowa:)

Czy kupiłybyście takie łóżko???

Polecane posty

Gość jesli pasowaloby
do wnetrza to bym kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdsudfhudjf
szczerze to nie moj gust... wole nowoczesniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd wyglądem, ale oprócz wyglądu bardzo ważną rzeczą jest wysokość łóżka to jak dla mnie jest za niskie, podana jest wysokość całkowita , zapewne jest to wysokość wezgłowia , wysokość szafek stojących obok to 45 cm, a górują one nad materacem, zdecydowanie za niskie-źle się będzie na nim siadać, źle wstawać, chyba, że jesteś niskiego wzrostu, przy moim 174 takie łóżko jest zdecydowanie za niskie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Bardzo łatwo obić się o te sterczące rogi. Już mnie nogi bolą od patrzenia na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 122
mi sie podoba jest szerokie,,dokupic trzeba odpowiedni materac i bedzie baarrrdzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielecccc
mam bardzo podobne, double i do tego pościel king size. ładnie nachodzi na całe łóżko :) jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoza to liche drewno
bardzo miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblowa:)
Byłam w salonie tych mebli, łóżko jest bardzo solidne i wbrew pozorom nie jest takie niskie, ekspedientka jest młoda ale dobrze zorientowana do tego oferują bardzo duzy wybór materacy JANPOL I M&K foam KOŁO noi dają gwarancję na te meble. Mają duży wybór kolorów. Ogólnie jestem chyba zdecydowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblowa:)
Zastanawiam się jeszcze jaki materac do tego co wg was jest lepsze materac kieszonkowy, lateksowy czy termoelastyczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
mam takie łóżko tyle że z IKEA, bardzo podobne, już tyle razy przywaliłam w te rogi że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×