Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudzielecccc

Dziewczyny może Wy mi pomożecie...

Polecane posty

Gość chudzielecccc

gdzie mogę kupić ładne, ale dosyć niskie szpilki? wybieram się na wesele, kieckę mam przed kolano, kolor ciemny fiolet, zwykła, kryty dekolt zdobiony kolorowymi kamieniami. nie posiadam żadnych eleganckich butów na obcasie bo nie umiem w nich chodzić, a poza tym jestem za chuda na wysokie szpilki i bym wyglądała w takich jak pająk :O macie może jakieś sprawdzone sklepy internetowe, może podsuniecie ciekawe linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielecccc
o, właśnie weszłam na kafe i mój topik ożył :) rozmiar 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam do sprzedania_
ja bym ubrala baleriny-ale oczywiscie takie eleganckie, nosek w szpic nie okragly. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi bo mam w oczach takie buty i pasuja nawet do eleganckiej sukienki :) a jak nie potrafisz chodzic na obcasach to nawet na niskm bedzie ci niewygodnie a na weselu masz sie dobrze mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielecccc
wczoraj nie mogłam być obecna, ale może dziś ktoś będzie chętny pomóc... nie, nie muszą być szpilki. mogą być jakieś inne, ale koniecznie eleganckie :) w kozakach chyba bym śmiesznie wyglądała co??? ślub jest w maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielecccc
ale ja się nie znam na takich butach... wiem tylko tyle, że muszą być eleganckie, nie wiem jakie są teraz modne, a jakie obciachowe...pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam takowe, w H&m w zeszłym tygodniu w Złotych Tarasach w Wawie, tyle że były na niskim obcasiku raczej niż na szpilce. Były w fiolecie śliwki węgierki :) Jbc na tej stronce na trzeciej zakładce znajdziesz śliczne czarne pantofelki :) http://www.kupujemy.pl/pantofle--sixD-porownanie-cen.html Powinny pasowac do fioletowej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×