Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila1854

Henna do włosów, opinie pomóżcie!

Polecane posty

Gość Kamila1854

Witam, chciałabym zadać pytanie odnośnie farbowania włosów henna na ciemny kolor. 4 miesiące temu na swój naturalny kolor nałożyłam farbe z serii Loreal Casting ciemny brąz i wyszedł czarny, po czym bardzo zniszczył mi włosy a co najgorsze wypadały tonami. Chciałabym zaczerpnąć jak najwięcej informacji związanych z henna do włosów, bo już sama nie wiem jaką opinią się sugerowa i przede wszystkimm dowiedziec sie czy nie wspomaga wypadanie włosków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbowalam henna naturalna z dodatkiem chemii na czarno przez cztery lata- kolor cudny, wlosy lsniace i mocne. Ale henna jest nie do zdarcia, trudno bedzie wlosy zafarbowac na inny kolor, ja musialam zrobic dekoloryzacje i spedzilam u fryzjera 6 godzin- efekt? kilka kolorow na glowie i zniszczone wlosy, bo henna nie pozwolila rozjasniaczowi wlasciwie zadzialac, szykuje sie teraz do sciecia wlosow, mam juz spory odrost- tak ok 20 cm, wiec bedzie ok. Tak wiec zastanow sie dobrze, bo po farbowaniu henna, szczegolnie wielokrotnym, wlosy musza poprostu odrosnac gdybys chciala inny kolor. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.l.
nie ma czegoś takiego jak henna do włosów :D ja słyszałam o hnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98768
henna jest dla kobiet ze wsi.kto w dzisiejszych czasach stosuje henne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.l.
sporo lasek stosuje hennę na brwi bo ich prawie wcale nie widać :P więc nie jest dla ludzi ze wsi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna do wlosow jest tylko hna...o odcieniu czerowyn..ocien wyjdzie taki w zaleznosci jaki masz naturalny kolor wlosow...i basma ktora jest kruczoczarna ...wszystkie inne odcienie to domieszka chemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetiki
A czy da się pofarbowac włosy na ciemny brąz bez rudych refleksów czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm hna ma bardzo mocny rudy pigment....wiec nie wiem slyszałam o mieszaniu hny i basmy po to zeby uzyskac posredni odcien ale glowy sobie za to nie dam uciac i balabym sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetiki
Szkoda, boję sie uzywać farb chemicznych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chna indygo amla basma
To roślinne środki do barwienia włosów o wspolnej nazwie henna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1854
Delia, Henna Creme (Ziołowy krem koloryzujący) co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia899
a tutaj znalazłam filmik jak zrobić mieszankę henny i jak nią farbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak odgrzać 3 letni temat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Farbowanie włosów henną jest zdecydowanie mniejszą ingerencją w całą strukturę włosa niżeli farba,która poprzez silny pigment niszczy bardzo włosy. Ciekawe artykuł na ten temat tutaj ->http://roznosci.elblag.pl/2018/02/09/farbuje- wlosy-henna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Ku

Trafiłam w końcu na dobrą http://www.prestige-vt.pl/henny-do-wlosow/ aż się zdziwiłam bardzo długo trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza henną jest marokańska Sahara Tazarine. Opis i instrukcje znajdziesz na https://henna.com.pl w zakładce Sahara Tazarine. Ma też sklepik i fajne sposoby mieszania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×