Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esklepik

Prestiżowa praca dodatkowa lub stała

Polecane posty

Gość Esklepik

Zapraszam do współpracy z nową firmą Aroma Group. Firma powstała w czerwcu 2010 r., natomiast oficjalny start nastąpiło z końcem września 2010 r. W ofercie znajdują się: perfumy, olejki i kompozycje zapachowe, oleje do masażu, sole do kąpieli, sole do pielęgnacji stóp, kadzidła. Co miesiąc będą wprowadzane nowe produkty. Zadania: Będąc naszym parterem w biznesie samodzielnie decydujesz, czy chcesz pracować w tradycyjny sposób: bezpośrednie spotkania z klientami oraz potencjalnymi współpracownikami, a do dyspozycji: teczka firmowa z próbkami, katalogi drukowane, broszurki, wizytówki, szkolenia stacjonarne, zbiorowe prezentacje. lub nie wychodząc w ogóle z domu pracujesz jedynie przed komputerem i wykorzystujesz biuro on-line, własny sklep partnerski, katalogi on-line, wizytówki on-line, przykładowe treści na maila, banery, linki partnerskie, konferencje on-line wszystko po to, aby Twój spersonalizowany sklep był widoczny w sieci, a ludzie kupowali tylko u Ciebie lub tylko z Tobą nawiązywali współpracę. Oferujemy: Każdy dystrybutor Aroma Group otrzymuje w cenie pakietu startowego własny partnerski sklep internetowy, gdzie może sprzedawać produkty, nie wychodząc z domu. Zobacz, jak wygląda mój sklep partnerski: www.esklepik.aromagroup.pl. Dołącz do grona Partnerów firmy Aroma Group rejestrując się w moim sklepie w zakładce „Zostań Partnerem (w prawym menu sklepu). Pracujesz dla siebie, a nie dla kogoś, sam ustalasz sobie godziny pracy, nie ma obowiązku składania regularnych zamówień, doskonały plan marketingowy (6 różnych źródeł dochodów), nieograniczone możliwości rozwoju, dodatkowe konkursy, promocje. A może jesteś w stanie połączyć obie formy pracy i zdobywać jeszcze większe dochody. Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do mnie na adres e-mail: esklepik.aromagroup@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam na imię Agnieszka.Swoją przygodę z ORIFLAME zaczęłam 5 miesięcy temu.Rozne są opinie dotyczące firm tego typu.Może ja miałam szczęście,bo trafiłam do świetnej grupy,a może się do tego nadaję.Jestem matką,żoną,pracuje na pełen etat.Mimo to zaczęłąm swoją przygodę z ORIFLAME.Dorabiam do pensji kilkaset złotych miesięcznie.Wcześniej zmęczona(tyle obowiązków),a teraz zadowolona,bo spotykam sięz osobami, dla których jeszcze niedawno nie miałam czasu.Namówiła mnie znajoma,poszukałam w internecie informacji.Weszłam na stronę www.oriflame-klub.pl ,zamówiłam bezpłatny poradnik,przeczytałam i tak oto jestem konsultantką.Grupa daje wsparcie,pomaga,wyjasnia wszelkie niejasne sprawy.Tu można się rozwijać,iść naprzód i zwiększać swoje zarobki. Zapraszamy do współpracy nowe osoby,dużo korzyści i bonusów.Teraz jest super PROGRAM WITAMY dla nowych konsultantów.Każdy zainteresowany może wejść na stronę i zamówić poradniki.Może się okazać,że to właśnie coś dla was.Jeśli podejmniecie decyzję o współpracy z nami,to przy rejestracji wpisz numer OSOBY POLECAJACEJ 1977,a dostaniesz dodatkowo kosmetyk gratis.Zapraszam do zapoznania się ze stroną www.oriflame-klub.pl. W razie pytań służę pomocą gg 32329674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×