Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izabela....

hmm i co dalej ?

Polecane posty

witam, Potrzebuje rady. Moj kolega chce wziasc mnie na staz do siebie. Wypelnil wniosek i zaniosl do Urzedu Pracy. Prosze mi powiedziec co ja mam dalej zrobic ? zglosic sie UP i tez wypelnic jakies wnioski czy poczekac na reakcje ze strony UP ? nie znam sie na tym dlatego nie wiem co powinnam dalej zrobic. A staz chce zaczac jak najszybciej. Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Możesz iść do UP i powiedzieć że znalazłaś pracodawcę który chce cie przyjąć na staż i że podobno złożył już tutaj podanie i chciałaś się dowiedzieć kiedy mniej więcej mogliby cię wysłać. Tylko popytaj dokładnie bo w moim urzędzie mają niższe dofinansowanie w tym roku i rozpatrują tylko takie podania na staż w których pracodawca zapewnia potem normalne zatrudnienie po odbyciu stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam pod koniec ubieglego roku to mowili mi, ze 980zl jest za staz. Ale faktycznie mozliwe, ze biora glownie pod uwage takie osoby ktore beda mialy pozniej zapewniona prace.. Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Nie chodzi mi o to ile stażysta dostaje kasy tylko że ogólnie UP dostał mniej kasy na organizowanie właśnie tych staży, na doposażenie czy wyposażenie stanowiska pracy, na roboty publiczne i na rozpoczęcie działalności. Tak że u mnie nie ma na razie na nic szans jedynie na staż pod warunkiem że potem pracodawca zostawi na normalnym etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×