Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cOOle am Zuriche See

Widzieliście już mój nowy zegarek?

Polecane posty

Gość cOOle am Zuricher See
sam pasek kosztuje 350 euro, idioto!:D więcej niż zarabiasz co miesiąc 🖐️:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniądze to nie wszystko :o za kase miłości nie kupisz, no chyba że prostytutka będzie udawać że kocha Cie ponad wszystko a i tak kiedyś obudzisz się z palcem w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wieśniak z ciebie i snob ochydny. huj ps. a zegarek za takie pieniądze mogłeś wybrać lepszy bo ten to nie robi wrażenia. i wcale ci nie zazdroszcze bo może pieniędzy ci nie brakuje ale rozumu za nie nie kupisz.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuricher See
nie dygać, nygusy;) mam jeszcze patka philippe-wieczny kalendarz, cartier i platynowego rolexa 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niezaprzeczalnie jestes idiota. bo najgozej jak z wiesniaka zrobi sie pan.prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuricher See
bez pracy nie ma kołaczy, nygusy 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuricher See
Trzeba było się uczyć,(mgr inż.) :classic_cool: gardzić wami to za mało 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd, że do Schwiizu wybywają akurat tacy Polacy jak ty ;] Widać, że jesteś pełen kompleksów. Jako że nad Zurisee każdy taki ma, to się chwalisz na polskim forum, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuricher See
dobra! wystarczy tego szczekania :classic_cool: widze, że jeszcze nie (dorośleliście) do merytorycznej dyskusji, a wasze wpisy kończą się pyskówkami :D żal mi was, ale nie każdy może być absolwentem elitarnej uczelni 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes tak zalosny ze az zal naprawde, po co chwalisz sie kasa? a co jak jestem bogatsza niz Ty?? tzn moi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj uczelnie przyjmują każdego durnia, nie robisz na mnie wrażenia swoim papierkiem, zegarkiem tym bardziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuricher See
po polskiej uczelni to nawet 1000 euro nie zarobisz :D trzeba znać przynajmniej z 3-5 języków obcych, - nie kali pić, kali jeść :D bo tacy to siedzą w anglii i myją gary :D tylko język techniczny!!! i "mieć coś w głowie"* 🖐️;):classic_cool: * a wam tego brakuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa nie wiem czy ty udajesz takiego idiotę czy nim jesteś naprawdę:) Jeśli to drugie to współczuję ludziom z którymi pracujesz:/ Twoi rodzice nie wstydzą się że ich syn wyrósł na takiego pajaca?? Pewnie w szkole każdy cię napierdalał i wyśmiewał łajzo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notaktowzyciujest
Polacy nawet bogaci nie kupują takich drogich zegarów. Najwięcje oryginalnych breitlingów jest w Rosji tam dużo bogactwa . Biedny Rosjanin kupuje podróbki Polacy też zaczynają . Zobaczcie ja kupiłem zegarek w Rosji i już http://spb.molotok.ru/show_user_auctions.php?uid=9278182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak chcial choc w necie kogos ponizyc udajac bogacza, jednak mu sie nie udalo, zal mi go bo jest bardzo zakompleksiony na pewno i samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuriche See
uniwersytet i studia podyplomowe, 4 specjalizacje, 3 języki obce i 6 języków programowania :classic_cool: przy dobrych układach, potrafię zarobić 300-500 tyś. w trzy tygodnie 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zegarek
wsadź se w pizde nygusie zajebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuriche See
Dobra to wszystko to kłamstwo mam 15 lat,i w głowie gówno którym emanuję na lewo i prawo.Są ferie ludzie wyluzujcie. Robiłem to żeby was powkurzać. Przepraszam. Kogo uraziłem niech się ustawi w kolejce będę strzelał lody za free!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuricher See
jestem managerem ale piszę też programy, automatyka przemyslowa, robotyka itd 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz 15?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×