Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka3001

*** MIAŁAM WYPADEK JESTEM W 7 MIESIĄCU

Polecane posty

Gość Anka3001

jestem już w domu ochłonełam ... miałam "wypadek " odwiozłam rano dzieci i jak wracałam , jest ślizgo i pada śnieg , dziewczyna walneła w bok samochodu , czuli mój , niby nic mnie nie bolała , a teraz boli mnie bark i nadgarstek , jestem w 7 miesiącu ciąży , brzuch mnie nie boli , samochód poważnie uszkodzony , laweta zabrała , brzuch nie boli , ale się nie pokoję , nie wiem powinnam do jakiegoś lekarza się udać , ale w sumie nic mi nie jest .... pisze nie składnie -przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz, co Ci szkodzi ;-)
przynajmniej na poczatek na pogotowie z ta reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to dziwię się że policja pozwoliła Ci odjechać bez kontroli w szpitalu. Wiem że zmusić nie mogą, ale nalegać powinni. Pojedź na ostry dyżur i opowiedz wszystko, powinni Cię zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrrrt
idź do swojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniam cie
Od razu na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Policji mogło nie być. ja bym na 1000% pojechała zrobić usg czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka3001
POLICJI NIE WZYWAŁAM , DZIEWCZYNA MNIE UPROSIŁA , mieszka obok w bloku ma dwie małe bliżniaczki , które jej chorują , więc się ulitowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka3001
tak macie rację , zbieram się wezwę taksówkę i pojadę , będę spokojna jak będę wiedziała , ze wszystko ok , dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
Do szpitala albo do ginekologa, a nie siedzisz na kafe i pytasz :o Swoją drogą samochód laweta zabrała, a Ty policji nie wezwałaś? Jak mi ktoś lampę zbiję to mogę nie wzywać, ale do poważniejszego wypadku? Ale to już Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
Napisz pózniej czy wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka3001
odezwę się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady z ta policja
policje sie wzywa gdy sa ranni albo gdy sprawca sie nie przyznaje. przy byle stluczce wystarczy spisanie oswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 32 lata
a co to znaczy "ślizgo"? :D Policja nie musi przyjeżdzać jak nie ma ofiar. Ja bym poszła do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka3001
wróciłam z pogotowia , przebadał mnie ginekolog , wszystko dobrze , ortopeda założył kołnierz , ze wzg na ciążę nie robili mi prześwietlenia , podejrzenie ... coś tam kręgów szyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×