Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkaprzecinekdwukrooopek

WSTYDLIWY PROBLEM

Polecane posty

Gość kropkaprzecinekdwukrooopek

Mój wstydliwy problem polega na tym, że gdy jestem z chłopakiem dość blisko, np.zwykłe pieszczoty, to po pewnym czasie czuję potrzebę oddania moczu.....jest to dla mnie bardzo krępujące, bo często zdarza się tak, że jesteśmy w miejscach, gdzie nie ma toalety......Czy powinnam iść z tym problemem do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam, od zawsze. I bardzo mnie to denerwuje. Lekarz mi kiedyś przy badaniu powiedział, że moge mieć tylozgięcie macicy i to może być od tego. Ale nie powiem Ci na 100 % bo nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie nie powinnaś
wiele kobiet tak ma, w sytuacji podniecenia seksualnego wypełnia im się pęcherz, dzięki czemu mają wyrażniejsze doznania seksualne. Niektóre moga osiągnąć orgazm tylko jesli maja wypełniony pęcherz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka bez ogonka
Ja tez to mam i mnie sie wydawalo, ze to jest normalne - nie sadzicie, ze to ze wzgledu na to, iz uklad moczowy jest polaczony z narzadami plciowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaprzecinekdwukrooopek
Naprawdę sprawia mi to problem, bo wstydem by było popuścić....a czuję, jakbym miała pęcherz cały zapełniony....już myślałam, że ze mną coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1678909654
szkoda,że chłopacy nie mają takich problemów a przydałoby im sie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy mają
znam ziomala co jak ma się napić piwa to zawsze przed idzie się wylać [ja idę dopiero po 10] :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgf
bo on to pewnie już tak na zaś :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaprzecinekdwukrooopek
Naprawdę mam przesrane pod każdym względem w życiu.... i co ja mam powiedzieć mojemu facetowi? nawet jeżeli skorzystałam z toalety pół godz./godzinę wcześniej, to przy przytulaniu się, dotykaniu itd. czuję pełny pęcherz i to nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko psychiczny problem bo jak robiłaś siku to napewno nie masz dużo moczu a te kilka kropel podnieca doświadczonego kochanka Nie przejmuj się tym jak nie zaakceptuje to rzuć go szybko żeby ciebie nie stresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×