Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Carol_20

przemoc psychiczna -zgłaszał ktoś?

Polecane posty

witam! mam pytanie, czy ktoras z was byla po pomoc w osrodku kryzysowym w mopsie lub gdziekolwiek probowala /zgłaszała znęcanie psychiczne? Mój były mąż bez przerwy mi grozi śmiercią ale robi to tak umiejętnie że narazie w żaden sposób nie zdobyłam dowodu,mam jedynie świadków rozmów telefonicznych... Wszystko przez to że odeszłam od niego z córką, w grudniu dostałam rozwód. On zawsze był agresywny, nigdy sie nie interesował dzieckiem, nie potrafi się nim zajmować ale chce ją na pokaz przed rodziną do siebie zabierać. Natomiast ja sie nie zgadzam pomimo wyroku (dostał 4-5h spotkan raz w tygodniu) bo juz od dawna mnie straszy i grozi że córki już na oczy nie zobacze, że on mi ją zabierze, że weźmie ją z przedszkola kiedy nie będę wiedziała. Wielokrotnie narażał ją na niebezpieczeństwo, gdyby nie ja to nie wiem jakby się to skończyło. Córka ma 4 lata.On często grozi mi przy niej i zaczynam się o nią martwić bo ostatnio do babci w autobusie powiedziała przy wszystkich ludziach "a wiesz że mój tata powiedział do mamusi że ją zabije?" Myśle że powinnam się z nią zgłosić do psychologa dziecięcego? Do spotkan w tej chwili nie dochodzi wogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×