Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ruda laska

WROCŁAW co warto zwiedzić?

Polecane posty

Gość ruda laska

w jakich knajpkach fajnie spędzić wieczór? Planujemy trzydniowy wypad do Wrocławia, zróbcie mi Wrocławianie plan wycieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flondrę smażysz
nie znam wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoco loco
panorame raclawicka, zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocław to piekne miasto jest masa rzeczy do zwiedzania chcesz zwiedzac zabytki czy jedziesz sie zabawic do Wro? bo to jest roznica :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sswqwdwdwd
rynek, ostrow tumski sczegolnie wieczorem, chala ludowa i fontanny obok... jestem z wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO WAŻNE PYTANIE
Czy we Wrocławiu w hotelu będziecie robić BARA BARA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam miasteczka województwa dolnośląskiego. Może i zaniedbane w większości, ale bardzo ciekawe. Poza tym obóz Gross Rosen, kompleks w Górach Sowich :classic_cool: , zamek Ksiaz koło Wałbrzycha, do Bolkowa mozna zajrzeć, Kłodzka i okolicznych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanna
Koniecznie pojedź do Książa! A w samym wrocławiu - ostrów tumski, mozesz sie z wyspy piaskowej przejechac statkiem po odrze, poza tym rynek, a tam sobie możesz wejść na wieżę koscioła św. Elżbiety i poogladac miasto z góry. Oprócz tego hala ludowa z iglicą, jak już tam jesteś, to ogród japoński, poza tym (tylko nie wiem, czy zawsze, czy tylko latem) są te pokazy fontannowe w parku :P Do zoo można pójść to jest naprzeciwko. A co do knajp - zależy co lubisz. Ja najbardziej lubiłam chodzić do takich dwóch lokalów, ale nie wiem, czy jeszcze istnieją. Jak sie szło z rynku na plac solny, to potem za placem solnym w prawo i były takie 2 kanjpy - 7 kotow czy jakos tak i cos tam zaraz obok. Takie może mniej alkoholowe, badziej herbaciane, ale piweczko grzane czy niegrzane tez sie oczywiscie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda laska
BARDZO WAŻNE PYTANIE Jestem wdową, więc nie będę robić bara bara. Jadę do Wrocławia z moim 103 letnim ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wrocławia chcemy jechać z mężem i przyjaciółmi na weekend, oczywiście chcemy zwiedzać a wieczorem przyjemnie będzie usiąść w jakiejś klimatycznej knajpce :) Dziękuję wszystkim za normalne wpisy, zrobię sobie wg nich plan wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda Iaska
A czy we Wrocławiu są agencje towarzyskie ? Bo przyjaciele są zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka098
Ktoś, kto nigdy nie był we Wrocławiu powinien zacząć jego zwiedzanie od.... zapoznania się z przewodnikiem :) http://www.hostelamnesja.pl/blog/zabytki-wroclawia/ Wrocław ma tak przebogatą ofertę, że i tydzień nie starczy na zapoznanie się z jego urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szabumelia
We Wrocławiu oczywiście rynek, Panorama Racławicka, Fontanna Multimedialna, Zoo, Ogród Japoński- no masa tego jest! A jak chcecie tam nocować, to zerknijcie na te apartamenty we Wrocławiu http://apartamentywroclawskie24.pl/ Najbardziej korzystna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecjaaa
Koniecznie odwiedź Siesta Trattoria na ulicy Ślicznej. Miejsce jest zaskakujące, ale pośród tych bloków kryje się przyjemna włoska kuchnia - super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wakacje byłam z mężem we Wrocławiu – piekne miasto. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy. Naszą wycieczkę zorganizowaliśmy przez firmę Wratislavia Tour, profesjonalne podejście do klienta i nie zbyt drogie usługi. ;) Przystepna cena wycieczki i profesjonalna organizacja. We Wrocławiu przede wszystkim Rynek Główny, Opera Wrocławska i Panorama Racławicka, a wieczorem na rynku znajdziecie wiele fajnych miejsc na kolację przy winie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika555
Również polecam firmę WratislaviaTour. Byłam razem z moimi dziećmi na wycieczce. Zwiedziliśmy piękne miejsca, a na koniec odwiedziliśmy lokal, który oferuje ręcznie robione słodycze. Dzieciaki były zachwycone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index w skrócie HDI jest bardzo wysoko rozwiniętym krajem jest na 35 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów i na 187 państw wziętych w rankingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opial
Marika555 jestem zainteresowana taką wycieczką, wybieram się do Wrocławia z dziećmi i widzę, że mają też dla nich ofertę. Wszystko wygląda bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoo, panorama raclawicka, sky tower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, warto wydac trochę więcej pieniędzy, ale za to lepiej poznać miasto i jego historię. My ostatnio zwiedzaliśmy własnie Wrocław z przewodnikiem z Wratislavia tour. Wycieczka była ciekawa, ale nie za długa, bo to niestety częsty problem wycieczek zorganizowanych, więc czas nam zleciał niesamowicie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Zoo, Panorama Raclawicka i sky tower. Polecam też wynając przewodnika np. wratislavia tour, mają róznego rodzaju wycieczki, dla dziec*****esze, tramwajem i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wycieczki z przewodnikiem brzmią fajnie. W wakacje mam zamiar zabrać dzieci mojej siostry do Wrocławia i okolicznych miejscowości. Sama pewnie nie będę w stanie ich zainteresować miastem, którego nie znam zbyt dobrze, więc może zdecyduję się na zwiedzanie z przewodnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam okazję brać udział w wycieczce zorganizowanej przez Wratislavia Tour! Historia i rozrywka w jednym ;) Jeżeli chcesz zwiedzić wszystkie fajne miejsca to zorganizowana wycieczka z przewodnikiem jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że zorganizowane wycieczki z przewodnikiem najlepiej sprzyjają temu, żeby zobaczyć wszystkie warte obejrzenia miejsca. chociaż ostatnio spotkałam się z tym, że podczas wycieczki przewodnik i zwiedzający byli wyposażeni w takie tourguidy http://www.systemtourguide.pl/systemy-tourguide/wt-300 i przyznam, że to serio bardzo spoko rozwiązanie. Przede wszystkim, co dla mnie najważniejsze, wszystko dobrze słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo można zwiedzić w tym pięknym mieście ale zatrzymać się polecam w http://hostelwroclaw.eu. Przystępne ceny, wygodny dojazd. Sama korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbarr54544
Wrocław to piękne miasto warte zwiedzenia a zatrzymać się polecam w hotelu, z którego naprawdę łatwo wszędzie się dostać. Jest to Vanilla Hostel. Ceny są tam przystępne a każdy apartament jest z łazienką. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam wrocław :) kuklice noclegi sarah -to warto zobaczyć i warto tam nocować, we Wrocku jest fajne zoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×