Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdaasaaaaaa

szynka

Polecane posty

Gość asdaasaaaaaa

sluchajcie kupilam praie kilogram szynki b/k i nie mam pomyslu co z nią zrobic *upiec * czy te nugetssy ? co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Właśnie piekę szynkę w rękawie .Wczoraj ją przyprawiłam ,obwiązałam sznurkiem i w rękaw .Piekę tyle min ,ile ona waży .Drugą po obsmażeniu duszę z suszonymi grzybami ,cebulą i czosnkiem w szybkowarze .Ta będzie na obiad ,pieczona do chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
wy nic tylko wieprze jecie ludzie??? lomatko, szynka na obiad, szynka na sniadanie, szynka na kolacje, a na nastepny dzien karkowka, a na nastepny schaby, co za nuda ble :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolla...............
A Ty co złego w szynce widzisz? W takim razie sama co wpierdalasz?Pewnie kurczaki z hormonami.A szynke można różnie przyrządzać,ale Ty tego nie potrafisz widac.A na temat wieprzowiny to sie dokształć- ja pierdacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
jem rozne rodzaje miesa, w tym czasem, ale tylko czasem, bo jest najmniej zdrowa, wieprzowine :o a dla ciebie to jest tylko na tym swiecie szynka i kurczak z hormonami, tak? wieprzowina za to bez hormonow, rolnicy karmia swinki orzechami i truflami, pozwalajac i plasac rubasznie po zielonej polanie :D (chyba nie sadzisz, ze wieprzowina jest hodowana zdrowiej niz kurczaki ;) ) nie bede ci wymieniac calej listy, ale sprobuj sobie wyobrazic, ze sposrod jadalnych ssakow, ptakow, ryb i skorupiakow, jest chyba z 20 gatunkow takich najbardziej popularnych, spotykanych na codzien. potem dochodzi jeszcze wiecej mniej dostepnych itd. a pytasz coz zlego widze w szynce ... monotonie glownie, na ile sposobow by jej nie przyrzadzic, to bedzie to ciagle ta sama szynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
niektorzy ludzie natomist lubia monotonie, tez w porzadku, ja sie tylko dziwie. sa np. osoby, ktore codziennie, ale to codziennie jedza kanapki... i to bardzo podobne kanapki - z maslem i wedlina! :o albo codziennie na obiad jedza ziemniaki lub ew. makaron. ale im to widac nie przeszkadza. czasem tylko raz w tygodniu jedza co innego, np. rybe, ale robia to jakby za kare ... i przyrzadzaja ja w najnudniejszy zabijajacy smak ryby sposob - smazone w panierce tak samo jak kotlet schabowy. w identyczny sposob robia wszystkie zreszta kotlety - z kury, indyka... no ale rozpisalam sie nie na temat, wybaczcie, smacznej szynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Do ja pierdacze -u mnie dziś kroluje szynka ,bo wiesz przez ostatnie dni jedliśmy tylko kraby ,homary ,langusty i pragniemy świeżej krwi .Po niedzieli mamy w planie dżdzownice i żaby .A autorka pytała o konkretne mięso wieprzowe ,bo inne pewnie też jej się znudziło-stąd odpowiedz na jej pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
jenk, skoro nie jesz ciagle wieprzowiny, to nie wiem czemu bierzesz me slowa do siebie ;) ludzie z reguly nie jedza wieprzowiny, bo im sie cos znudzilo, tylko na odwrot. zreszta po co sie tlumaczysz, skoro nie o tobie mowie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
szczegolnie ekskluzywnie i nonszalancko brzmia "nuggetsy", ktorych ewentualnosc rozpatruje autorka ;) od razu, juz po tonie, poznac, ze autorce znudzilo sie mieso lepszej jakosci i postanowila sobie zrobic tydzien przerwy na szynke i parowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×