Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy

JAKI WOZEK NA WIES?:)

Polecane posty

Gość gość
Tak Anex Sport . Własnie on ma duże pompowane koła oraz podwójna amortuzacja świetnie sie nadają na podmiejski teren. Sama bardzo dużo spacerujemy po lesie i po łąkach i naprawde wózek daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast wózka kupiłam przyczepkę do roweru ze specjalnymi wkładami dla noworodków. Jak dla mnie super praktyczna, pakowna, wygodna do prowadzenia po każdym terenie a ponieważ dużo śmigam na rowerze wiec przydatna pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno taki dobrze zamortyzowany i z solidnymi kołami. Sprawdz sobie np. Riko Naturo. Mam go, a mieszkam na wsi. Ma bardzo fajny stelaz, mocne koła i nie podskakuje na nierównym terenie, ani nie klekocze. Dziecko się dzięki temu mi nie budzi podczas spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

U nas świetnie się sprawdza anex sport. Na wiejskie drogi jak znalazł . amortyzacja daje rade i do tego wózek wyglada bardzo stylowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullka

Mieszkam pod Radomiem czy kupię gdzieś w okolicy ten wózek? Albo ogólnie z tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my mamy anex i jak do babci na wies jedziemy to spoko sobie daje rade po trawie np. to zależy na czym Ci najbardziej zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka

Na wieś i nie tylko super sprawdza się https://www.sklep-tosia.eu/maxi-cosi-nova-4-spacerowy_p121_k94_m8 bo ma duże i solidne koła i jest zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

My mamy anex M/type i super na nam się sprawdza . Lekko się prowadzi i jest skrętny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na wieś to najlepiej sprawdzają się taczki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×