Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinkamalinak

zdrada

Polecane posty

Gość karolinkamalinak

kocham swojego faceta a jakies 2 misiece temu spotakalam sie z kolesiem z ktorym przezylam pierwszy raz i tez doszło miedzy nami do czegos.na poczatku miala wyrzuty ale juz nie mam miał ktos podobna stułację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
SYTUŁACJĘ ? IDŹ SO SZKOŁY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkamalinak
przeciez napisałam styłację a nie sytułację wiec po jaki huj wysyłasz mie do szkoły??polonita hahahahaha i to nie dyktando jak wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkamalinak
o jaki pojazd.szaczacu hahahahahahaha dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrocia1985
wiec niech on podobnie cie wynagrodzi... brak slow... to sie nazywa po prostu szmaciarstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Ogier
Zdrada to takie wielkie slowo. Ja nie mam obecnie stalej partnerki i od czasu do czasu mam seks z moja kolezanka z pracy - mezatka. Ale oczywiscie - pelna dyskrecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam sobie sterem
Lubie romans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiilllyyyy
ale cnota z tym szmaciarstwem sie odezwała to jest zdrada a nie szmacenie sie ja by ti robiła to jebałby sie z kilkoma na raz.jak nie znasz znaczenia slowa to kuraw nie używaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre z was to
00:34 "miał ktos podobna stułację?" 00.43 "przeciez napisałam styłację a nie sytułację" O rany!!!!!!!!!!!!!!! Brak słów po prostu........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiilllyyyy
hehehehe jak zaczynasz to koncz bo ciekawy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrocia1985
Skoro masz takie podejście, pewnie tego samego doświadczysz - wtedy ocenisz jak to jest - przy założeniu, że się o tym dowiesz... Zdradzają tylko puste dziewuszątka, które swędzi szpara - nie mam szacunku do takich - czym one się różnią od "strażniczek lasu"??? Tyle mam do powiedzenia w temacie. Dobranoc - nie będę więcej czytać twoich dyrdymałów... I jeszcze... napisz, że masz czyste sumienie... jak możesz później spojrzeć chłopakowi w oczy?!?!?! Nie musisz stosować riposty, bo właśnie wyłączam komputer i nie odczytam co tam nabazgrzesz, także się nie wysilaj! idź się bawić z grupką chłopców! ZEZWIERZĘCENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkll
KRETYNKO I SZMATO: w jezyku polskim istniej słowo SYTUACJA dowiedzialas sie o nowym, trudnym slowku i teraz wypierdalaj do ksiazek i nie kompromituj sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiilllyyyy
nie jestem czesty gosciem tego forum ale czemu wiekszosc ludzi zajmuje sie sprawdzanie błedow ort niz odp na pytanie?jakies zboczenie chec pochwalenia sie ze pisze ;poprawnie?mam nadzieje ze teraz tez ktos mi wytknie błedy.czy to forum dla polonistow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika8
ciekawa masz definicje slowa szmacenie - "z kilkoma na raz" - to juz dla mnie nawet nie szmacenie - to zoo nie masz wyrzutow sumienia, ze zdradzilas chlopaka? czyli nie masz sumienia... wspolczuje chlopakowi... rob tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiilllyyyy
dobra jestes:)dawaj dalej.dawaj dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika8
taaak - poziom "ałtorki" definiuje to, co ze soba robi... i jeszcze nie ma wyrzutów sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiilllyyyy
halllo prosze o czytanie ze zrozumieniem :)jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiilllyyyy
nie bronie ani nie potpiam jej ale napisła zle jedno slowo i tylko tego sie czepiacie a o to tu ni chodzi chyba??chyba ze sie myle?z tego co widze pisza panie ktore nie zdradziły a nie ma takich które zaliczyły skok w bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggh
mam nadzieje, ze nie ma takich wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre z was to
jak dziewczyna pisze,że miała stułację ( styłację??? ) gdzie nie umie określić czy robienie czegoś więcej z innym chłopakiem niż jej to zdrada, przepraszam, ale nie będę udawać, że nie traktuję jej jak idiotki...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriiin
Autorka, to po prostu zwykła prostytutka... Po takim czasie już zdradzać. O zgrozo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriiin
nie ma wytlumaczenia... chociaz napisalabys, ze bardzo zalujesz i juz wiecej tego nie zrobisz wspolczuje twojemu chlopakowi i komukolwiek, z kim bedziesz w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89952447878
ale wy jestescie wszyscy pojebani!!!!!!!!forum dla idiotów nie maja co robic w pitakowy wiczor to pisza głupoty.lala jedna z druga i ta co zdradziła i ta co ja jedzie to dna i kurwy hahahhahahah powodzoka i czekam na kolejne konstruktywne komentarze wiem ze bede zjechanay a z kazdego pojazdu bede robił hahahahaha a jestem tu bo ma dobra faze z kolegami inaczej godnosc ni pozwoliła by mi tu wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89952447878
jak prostytutka to chociaz m akase z tego a co wy macie ztego ze tu siedzucie i piszecie?abonament u usługodawcy netu hahahahaha czekam na jakies dobre wrzuty hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89952447
nie mam nawet wykżtałcenia podztawowego i dla tego jestem pojebany jak but chuj wam w dupe dbfghgfssssssssssssssssss hińczycy jedzom skarpedki zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołanie na puszczy
To co wy tu robicie na tym forum erotycznym? armia zbawienia? pouczacze? każda/y z was szuka tylko okazji aby przeżyć romans lub choćby flircik. Po co tu wchodzicie? wymądrzać się? idealistyczne małolaty. Radzęwam najpierw nabrać trochęróżnych doświadczeń, poobserwowaćświat, nabraćpokry, a nie braćsię za ocenianie innych. Dziewczyna nie dojrzała jeszcze do stałego zwązku i tyle. A dopasowanie sexualne partnerów w związkach to duuuuża rzadkość. Życzę wszystkim pouczającym aby znaleźli takich partnerów, żeby nigdy nie czuli niedosytu, niespełnienia, czy w końcu braku sexu. I żeby to wszystko miało oparcie w uczuciach. O ile wiem, szanse na to ma niewielki procent. Więc zanim coś/kogoś zrównacie z ziemią spójrzcie w lusterko, a potem na swoje idealne związki. a ta vizytorka z adresem xxx.... z armii zbawienia, to jakieś rozdwojenie jaźni. Freud siękłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos z puszczy
Spacja się kłania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×