Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghhghgfhgh

obiad..

Polecane posty

Gość ghhghgfhgh

nie mam pomysłu na obiad.. podajcie mi jakiś pomysł na jakiś normalny polski obiad.. nie jakieś krewetki i inne duperele tylko polski obiad.... co można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluec.
roladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie dzis najprostrze
na swiecie risotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peedobeer
proponuję rosół z kury, a do tego gulasz z wieprza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo...
mielone, kulki z mielonego w bialym sosie, kurczak w chrzanowym sosie, schabowe, piers kurczaka smazona lub pieczona, gulasz z wolowiny, watrobka, spaghetti, tagiatelle z sosem grzybowym, szybki bigos, golabki, pieczen wieprzowa, kielbasa smazona z cebulka, jajko sadzone i mizeria, zrazy wolowe, rybka smazona lub pieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo z zup...
pomidorowa, ogorkowa, krupnik (dzis u mnie), buraczkowa, z kiszonej kapusty, pejzanka, rosol, bialy barszcz, grochowka na szybko, kalafiorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osol bitki schabowe placki ziemniaczane roladki schabowe karczek kopytka pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghgfhgh
zastanawiam się nad zrazami.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeberka pieczone (w miodzie i czosnku) żeberka wieprzowe duszone w kapuście (latem - młodej, zimą - kiszonej) zrazy wołowe zawijane z ogórkiem kiszonym, cebulą i paskiem słoniny/plastrem boczku pierogi ruskie, z serem białym na słodko, z mięsem, z serem białym i kaszą gryczaną kotlety mielone z miesa mielonego i fasoli/soczewicy/szpinaku/pieczarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyzy z mięsem wieprzowina w sosie własnym gulasz wieprzowy z pieczarkami, marchewka i cebulą naleśniki z twarogiem knedle z owocami kluski sląskie kopytka kotlety ziemniaczane łazanki z kapustą i grzybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqwweerrtttyyy
mielone , ziemniaki , marchewka z groszkiem duszona schabowy .ziemniaki. mizeria, buraczki klopsiki kasza, surówka z marchwi i jablka ryba morska panierowana frytki surówka z pora lub kiszonej kapusty itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×