Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodko-gorzki reaktywacja

kulturalnie o związkach europejsko-afrykańskich i innych.

Polecane posty

kulturalnie o związkach europejsko-afrykańskich i innych. taka moja mała dygresja ad. tego tematu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4718248 na wstępie tez dodam, że absolutnie nie interesuje mnie z kim chodzicie za ręke, z kim do łóżka. niech wam się wiedzie wszystkim jak najlepiej. byle nie na benefitach. ;) zgadzam się co do picia i cpania polskich facetów. sam nieraz wstydziłem się gdy wychodziliśmy większa paczką do klubu, a "młodzież" szalała. nakoksowana szukała zaczepki, albo padali na ryj z przedawkowania %. szkoda, że nikt nie doda obiektywnie co wyprawiają anglicy którzy spędzają weekendy, wieczory kawalerski w kilku/kilkunastu osobników w różnych miastach Polski. Trzoda jest wszędzie. nie tylko Polacy ją robią. ale "swoich" najłatwiej wypatrzeć z tłumu. ============== "Polak przyjeżdżając do obcego kraju myśli: będę zapier-dalał jak głupi, nie jestem idiotą by się uczyć." duzo w tym prawdy, wiem chociażby po sobie. tylko, że tak samo jest w Polsce w szkole. ile jest dziewczyn z wysoka średnią, a ilu chłopaków? po prostu mamy inne zainteresowania. interesuje nas wszystko prócz nauki. nie wszystkich większość. nie mam tu na mysli tylko alko i narkotyki. równie dobrze moge ja się zapytać - ile Polskich kobiet w Anglii jeździ dobrym autem kupionym za swoje pieniądze?? nie "na spółkę" z facetem, nie prezentem od faceta tylko kupionym za własne pieniądze autem. trochę mnie to dziwi, bo pracując w dużej firmie, gdzie jest mniej więcej równo kobiet i mężczyzn widzę tylko facetów wsiadających za kółka audi czy mercedesa. a zarobki są takie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana Domowa Żona sami byscie lizneli czekoladke z trzeciego swiata ale jest wam nie dane, no coz ==== nie przeczę. nie wszyscy, ale pewnie większość chciałaby spróbować z "czekoladką". tylko między nami róznica jest taka, że fajnych czekoladek nie jest za dużo. a większość murzynek przypomina mi szympansicę z "planety małp". poza tym wiadomo, że facet o kobietę musi się postarać. kobieta o murzyna raczej starac się nie musi. bo czy któryś odmawia seksu? oni sa tak zaprogramowani. takie maja geny. prokreacyjne. tylko ciekawe jest to, że większość polek jest z murzynami z afryki. co z czarnoskórymi anglikami? tymi bardziej cywilizowanymi?? czyzby nie chcieli "poleczek"?? dobrze wiecie że anglicy ogólnie wyspiarze to naród nie mówiący prawdy w oczy. a ile pytań anglików - gdy dowiadywali się skąd jestem w stylu - poznaj mnie z jakąś "polish bitch" usłyszałem, to moja tajemnica. nie jest sztuką, jak dla mnie poderwać anglika czy "afro-amerykanina" z nigerii na ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słodko-gorzki reaktywacja
czrnoskorymi anglikami?buuhaha ale sie usmialem.nawet po setnym pokoleniu beda murzynami z afryki nawet maly urangutanek z biala tego nie zmieni! UMARLO KIEDYS DZIECKO MURZYNA(PAKUSA,ALBANCA,HINDUSA...ITP) POSZLO DO NIEBA I BOG DAL MU SKRZYDELKA,MURZYNEK ZAPYTAL BOGA WIEC TERAZ BEDE ANIOLKIEM?NIE KURWA!!!NIETOPERZEM I SPIERDALAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słodko-gorzki reaktywacja
A BENKARTY Z PAKOLAMI POLCZYN,BEDA NOWA RASA PAKO-LCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale aleeee
Tu nie zaznasz kulturalnej dyskusji. Chyba ze wprowadzisz regule ze te prostackie wpisy sie ignoruje, i odpowiada na jakies sensowne. Ta zasada dziala juz na wielu topicach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamroczka
mi sie wydaje ze taka opinie iz polka jak juz spala z murzynem to jest skreslona wysnuwaa sami polacy poniewaz jak wiadomo polaka zadna nie zechce,chocby na jeden raz,polak jest skazany tylko na polke a jak widzi ze ona jest z murzynem to musi jakos sie 'zemscic';)..to proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamroczka
hahah ale szympansy sa przyjazne i inteligentne,no na pewno bardziej inteligentne od ciebie:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skad masz takie informacje, ze Polki chetniej wiaza sie z Czarnoskorymi z Afryki niz tymi urodzonymi w Uk?" nie zrozumiałaś mnie. czarnoskórzy anglicy, nie wiążą się z Polkami. nie mówię, że nie ma olek w związkach z czarnoskórymi anglikami, ale zdecydowana większość par "czarno-polskich" to afrykańczycy z Polkami. ile polek po małżeństwie zmienia nazwisko na smith, jones, cole? ile polek nazywa się mokuwele, nvombele?? my dla nich(murzynów z afryki) jesteśmy europa, dla nich to el dorado. inna sprawa, że w afryce większość z nich ma żony albo dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez po za polska
i jeszcze raz o tym ze zwiazkow Polak - cudzoziemka jest tak malo, a juz o czarnej moga sobie pomarzyc nie dziwie sie Polka bo rodacy sa nieatrakcyjni pod kazdym wzgledem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol maly
idz prostowac klaki swojemu murzynowi....albo idz lizac row pakolskimu zaganiaczami krow. te mALPO-ARABSKI NARODY SA BARDZO PACHNACE INTTELIGETNE I OPALONE.BRAK IM TAM JEDYNIE VISY.I POLCZYN (INKUBATOROW) DO ROZMNAZANIA SIE.W PIZDE POLCZYN KAZDY PAKOLKOAFRYKANSKI RUCHACZ WJEDZIE.nie musi byc ladna aby biala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol maly
mialo byc koz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol maly
UMARLO KIEDYS DZIECKO MURZYNA(PAKUSA,ALBANCA,HINDUSA...ITP) POSZLO DO NIEBA I BOG DAL MU SKRZYDELKA,MURZYNEK ZAPYTAL BOGA WIEC TERAZ BEDE ANIOLKIEM?NIE K**WA!!!NIETOPERZEM I SPIE**ALAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez po za ploska
wlasnie klasa z polaczkow wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam juz w jukeju pare lat: studia, praca - ciagle kontakty z ludzmi - z polakami, tutejszymi, przejezdnnymi, innymi imigrantami... i co widze? widze polki w zwiazkach z polakami, z anglikami, z hindusami, z murzynami, z latynosami, z niemcami, z czechami itd. i widze tez polakow w zwiazkach z polkami... i polkami. w ciagu tych paru lat poznalam dwoch facetow tylko w zwiazkach z kobietami z innych krajow: jeden byl z francuzka a drugi z chinka. wiec faceci chca sie wiazac wylacznie z polkami, a z drugiej strony strasznie je wyzywaja za "szmacenie sie" z obcokrajowcami. troche tu brak logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol maly
moge zwalic jakiejs polskiej tipsiarze z ryjem krowy gowno na klate.zapraszam!oczywiscie proszone sa tylko stare wyjadaczki pakolsko-albansko-chujanskich gowien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy powinnam
powiedziec nowemu partnerowi ze jego poprzednik byl pakistanczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alior zero prowizji
jeli to pakol maly to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×