Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze 4 tygodnie

36 tydzien ciazy

Polecane posty

Gość jeszcze 4 tygodnie

czesc dziewczyny!! jak sie czujecie w 36 tyg ciazy, czy to wasze pierwsze dziecko? ja czuje sie okropnie jest mi niedobrze ciagle goraco przez to sie wiecej poce i czuje ciagle nieswiezo. o seksie nie ma mowy od 2 m-cy bo mam skurcze prawie ze codziennie, do tego od ok tygodnia mam bardzo duzo bezzapachowego sluzu. dodam ze to moja druga ciaza w pierwszej poza nudnosciami w 1 trymestrze nic mi nie dolegało. nie moge sie juz doczekac porodu a jednak coraz bardziej sie go boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój drugi poród
był gorszy od pierwszego, wiesz co cie czeka dlatego sie boisz, przy pierwszym niewiesz jak to jest. Pierwszy- 9 godzin, drugi 14!!! i same skurcze, przy pierwszym skurcze trwaly 4 godziny a w drugim 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się, że nie rodzisz w lipcu / sierpniu.. Byłoby Ci jeszcze bardziej gorąco i źle. Ciesz się że już za 4 tygodnie termin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój drugi poród
nie wierzcie w taroty, ja sie dalam oszukać w trakcie ciąży, zapytałam kiedy wreszcie urodze (a byłam w 20 tyg ciązy) odpowiedz- w tym tygodniu Złapali sie na słowo WRESZCIE bo mysleli że to koncówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja jestem w 38 tygodniu i 4 dniu ciąży czuje się genialnie ale to być może skutek tego że całą ciąże byłam aktywna nie czuje się ociężale chyba że jedynie podczas snu mi to troche doskwiera choć brzuch mam jak na 6 miesiąc z tego co ludzie ciągle mówią a tak to nic się nie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 4 tygodnie
ja tez jestem aktywna cała ciaze mimo tego ze nie mam siły na to wystarczy chyba ze od 7 rano do 23 jestem w ciagłym ruchu bo mam dziecko duzo spacerujemy chodze na zkaupy bardzo czesto pranie sprzatanie gotowanie itp duzo odwiedzamy znajomych, mysle ze zle sie czuje przez anemie w pierszej ciazy tez mialam a teraz mam bardziej zaawansowana staram sie jesc produkty bogate w żelazo do tego wic w nat postaci tabletki ale poprawa mała jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 4 tygodnie
oczywiscie chodziło o wit c pisze w pospiechu bo własnie wychodze z córka na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara92
Cześć wszystkim. Moja pierwsza ciążą- synuś Grześ... :) 36 tydzień ciąży lada chwila i powiem Wam,że ogólnie ciążę przechodzę bardzo dobrze- nie wymiotowałam,mogłam i nadal mogę jeść wszystko,także nie narzekam. Mówią mi,że brzusio mam wielkości maksymalnie na 5 miesiąc,ale prawda jest taka,że każdy brzusio w ciąży jest śliczny i cudowny,bo w końcu są tam dzieciątka. Do porodu zostało około 4 tygodnie,ale ja myślę,że synek wyjdzie wcześniej,ponieważ brzuszek spadł mi już kilka dni temu,mam częstszą wydzielinę,pojawiły się też znośne(póki co) skurcze. Nastawienie przed porodem dobre(aż sama się dziwię)Nerwy przyjdą dopiero jak się zacznie.Jednak- myśl,że będziemy mieć z mężem synka,którego sobie zaplanowaliśmy ~ jest ponadto... :) <3 Grześ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×