Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ArafatkaTwojaPrzyjaciółka

UCZUCIE KTÓRE CHCEMY WYRZUCIĆ BO...

Polecane posty

Gość ArafatkaTwojaPrzyjaciółka

zbyt ciepłe uczucia wobec jednego z przyjaciół mojego faceta. auć! chcę wyrzucić bo czuję bezradność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArafatkaTwojaPrzyjaciółka
Eh. Na erotycznym jesteśmy. No to pięknie :( To nie przypadek. Ten cherlak mnie grzeje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic strasznego. odmienic sobie trzeba od czasu dajcie sobie ulzyc to wam przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rysio... lepiej ratowac jak mozna! Mnie tez to sie zdarzalo. Kolezanka dziewczyny, niejedna, dzialala na mnie jak cholera. Mialem 20 lat i wariowalem. i dalismy sobie po razie z jedna i druga. I co? I 7letni zwiazek legl w gruzach. Dzis odsunalbym sie na bok. Jesli ciagle bym kochal jak wtedy. wazne sa priorytety i to czego tak naprawde chcemy. I jesli kochamy partnera i wiazemy z nim cale nasze swoje zycie to odpowiedz jest prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt ciepłe uczucia, czyli po naszemu - chcesz szybko się przed nim wypiąć i poczuć jego kuutasa głęboko, glęboko 😴 o tobie to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArafatkaTwojaPrzyjaciółka
No z tym grzaniem to sobie zinterpretowaliście jak chcieliście hehe :) To namiętność umysłu. Nie ma nic wspólnego z cielesnością. Nie chcę nic z tym kumplem robić. Chcę raczej przestać o nim myśleć :D Mój związek się rozkłada już od dawna, ale tkwię w nim z nadzieją, że się jeszcze wszystko poukłada. Natomiast czasami brakuje mi tej wiary. Wtedy przed oczami staje mi on, jak jakiś anioł. No i nieszczęście gotowe ;) Chcę to uczucie z siebie wyrzucić a nie machać mu dupą przed nosem. Koleżanka mnie chyba nie zrozumiała i oceniła widocznie po sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×