Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa w biurze

Jak sobie to usprawnić?

Polecane posty

Gość nowa w biurze

Witam. Być może ktoś tutaj mi pomoże. Od 2 tygodni pracuje w biurze rachunkowym, jest to moja pierwsza praca i przyznam że jestm trochę zdziwiona. Wydawało mi się, że praca w księgowości to takie uporządkowane działania. Być może tak jest ale nie u nas. Więc mam pytanie i prośbę o pomoc. Jak to jest u was w biurach. Czy macie jakieś ścieżki działań (kolejność, że najpierw zaczynacie od tego, potem to itd.). Mam dostawać faktury i robić wszystko aż do podatków i deklaracji. A może jakieś inne swoje usprawnia ( teraz jest czas tych sprawozdań z paliw i widzę że tu tzw.chuzia na Józia, bo na bieżąco niek tego nie robił). Nie wiem być może tak ma być. Ogólnie bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki jak mogę to wszystko ogarnąć. Przez te 2 tyg na razie sie przyglądałam i coś pomagałam. Teraz mam dostać swoich klientów. Biuro jest spore ale z tego co widzę to każdy sobie rzepkę skrobie i atmosfera jest raczej nastawiona na konkurencję. Więc nie liczę że ktoś w pracy pomoże. A ja studiuje wieczorowo i chciałabym się jakoś wyrabiać. Może ktoś powie to tam nie pracuj, ale chce się uczyć a teraz o pracę ciężko więc dobre i to. Liczę na życzliwość i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w biurze
up up please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa przebitkowa..
trafilas na najbardziej intensywny okres w roku..niestety Sama chcialas :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w biurze
No tak, święte słowa. Tylko czy dlatego tak mało odpowiedzi czy taki chaos w biurze. Będę czekać cierpliwie na jakiekolwiek podpowiedzi. Póki co trzeba będzie radzić sobie samemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×