Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcę się tylko wyagdać

aborcja farmakologiczna??

Polecane posty

Gość chcę się tylko wyagdać

czy tak się to poprawnie nazywa/ okres spóźnia mi się 6 dni; mam już dziecko; jak jestem w ciąży to usunę. nie wiem, naprawdę dlaczego miałabym być w ciąży - stosujemy z mężem prezerwatywy bo bardzo źle zaczęłam znosić pigułki (generalnie hormonalną antykoncepcję) po pierwszej ciąży. guma nam NIE pękła... ale okres powinien być w miniony poniedziałek wieczorem... nie widzimy w naszym życiu drugiego dziecka przez najbliższe 3-4 lata. jesteśmy tego pewni na sto procent. pierwsze jest w przedziale wiekowym 1-3 (żeby za dużo o sobie tu nie pisać). czy ktoś mi może powiedzieć, do jakiego tygodnia ciąży jest możliwa aborcja farmakologiczna?? o ile sie orientuję (nie sprawdzałam tego nigdy, tylko tak słyszałam), że do 9?? mieszkam za granicą gdzie jest to legalne i się nie zawaham. ale na okres poczekam do wtorku-środy i dopiero wtedy zrobię test. a potem jak trzeba, pójdę do lekarza... proszę o poważne odpowiedzi, ubliżanie itp zignoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę się tylko wyagdać
zalazłam info że do końca 7 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_TTTT
Tak, do 9 tygodnia, do 63 dnia. Ja w środę dokonuję takiej aborcji, już zdecydowałam... Nie kocham faceta, nie gotowa na dziecko, za młoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfndfsnb
do 9,tabletki mozesz zamówic na stronie webwomen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
hej, tak na pocieszenie, dokladnie 2 tygodnie temu mialam ta sama sytuacje, tez uzywamy prezerwatywy, tez mamy jedno dziecko i na tazie chcemy poczekac z drugim 3 lata, okres spoznil mi sie 6 dni, kupilismy test, byl negatywny, caly stres ze mnie zszedl i tego samego dnia, pare godzin pozniej dostalam okres. Sorki ze nie na temyt ale sytuacja calkiem podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę się tylko wyagdać
to w końcu7 czy 9... cóż, jak zajdzie konieczność, to zapytam lekarza w środę. jak test wyjdzie na ciążę... ale lizę że jednak okres dostanę. bo mam takie bóle jak na okres, no ale takie właśnie bóle miałam też na początku przy pierwszej ciąży. ja zbyt młoda nie jestem (pierwsze dziecko było planoane0, ale nie czujemy sie gotowi ani psychicznie, ani finansowo na drugie dziecko tak szybko. zawsze chcieliśmy mieć dzieci z dużą różnicą wieku - taką nawet i 6 lat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichaaaaaa
spóźnia ci sie 6 dni i jeszcze ne robiłas testu.masaka...jak juz chcesz usunąc farmakologicznie to nie czekaj rób ten test...farmakologicznie max do 9tyg wiem bo kupela miała.Tabl są dostepne na womensweb ale widze ze ty nie bedziesz miała takiego problemu skoro mieszkasz w kraju gdzie to legalne.Nie czekaj do tego max tyg bo im szybciej tym miej bólu,krwi i wogóle...jak juz jestes zdecydowana oczywiscie.Twoj wybór.Ale dziwne jakoś ze nie piszesz czy gumka pękła nic kmpletnie to jest dziwne bo tak nie słyszałam zeby wpaść ale spoko skoro tak twierdzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę się tylko wyagdać
bez paniki --- to było jak najbardziej na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaytonight
"nie widzimy w naszym życiu drugiego dziecka przez najbliższe 3-4 lata" jak nie chcesz drugiego dziecka przez najbliższe 3-4 lata to się nie bzykaj a nie będziesz zabijać bo tak ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichaaaaaa
do 9 tyg od ostatniejmiesiączki,a 7 od dnia poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę się tylko wyagdać
patichaaaa no wiem, dziwne. le okresu nie ma i niema. nie będę czekać do końca 9 tygodnia, o nie. teraz jest 34 dzień czyli konie 5 tygodnia. jak okaże się że jestem w ciąży (oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę się tylko wyagdać
ucięło mi, w każdym razie do lekarza pójdę w środę bo ni mogę wcześniej. praca. ale test zrobię jutro. teraz mam koniec 5 tygodnia cyklu, od dnia ostatniej miesiączki. czyli niby jeszcze aż 4 tygodnei, ale jak będzie trzeba, to zrobię to w ciągu najbliższych dwóch klub prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulekghndf
patichaaa ma racje,moja kumpela tez zamawiała z tej strony i była w 8tyg troche sie nacierpiała im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę się tylko wyagdać
dzięki wam za porady. wiem, że najrozsądniej jak najszybciej. al jak pisze, juro i pojutrze lekarz odpada, praca. w środę pójdę z samego rana, jak będzie trzeba iśc. test kupię jutro drodze do pracy. pozdrawiam i idę do dziecka bo mnie woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichaaaaaa
zrób tesik napisz nam.może wcale nie jesteś w ciąży kto wie.Ale i tak cie podziwiam za to ze tak długo czekałaś na test..jejku 6 dni.Jutro rano zrobić a potem bedziemy sie martwić...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulekghndf
do srody nie tak daleko;)Byle byś nie zwlekała z tym jeszcze duzo dłużej;)No to powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjfjfjfhdgs
wiecie co jest przykre? że ja staram się od 2 lat i nie mogę zajść w ciążę a wy tab beztrosko chcecie pozbawić je życia. Nie chce nikogo osądzać ale oddałabym życie za dziecko a tak dziecko oddaje swoje życie za waszą głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
Nie chcesz nikogo osądzać jak piszesz a jednak osądzasz...zawsze się znajdzie taka jedna co musi dopieprzyc.Po pierwsze autorka pisze,że nie wie czy jest w ciązy a nawet jak w niej jest to sorry,ale nie poszła na całość zabezpieczała się,czyli chroniła się przed niechcianą ciążą-prawda?dziewczyny puszczają się,nie zabezpieczają-i taie chcą popełnić aborcję...a tutaj dziewczyna miałaby mega pecha zachodząc w ciążę.I to jej decyzja uwierz jakby mogła to napewno dałaby Ci tą możliwość zajscia w ciąze ale nie może..takie jest życie,że te co chcą to nie zachodzą a te co nie chcą wpadną nawet w dni niepłodne itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę się tylko wyagdać
witajcie, obudziłam się z okresem :) pojęcia nie mam, dlaczego tak się spóźnił...... to jest chyba jednak powód do wizyty u lekarza. bo cykl listopadowy był 28, grudniowy 30, a teraz .... w sumie 35 :O ale ważne, że jest. pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi dotyczące tematu !!! jfjfjfjfhdgs - niezmiernie mi przykro z twojego powodu. naprawdę. ale i tak nie rozumiem, jak można nazywać usunięcie kilkutygodniowego zarodka zabójstwem... to jeszcze nie jest dziecko. a ja, jako matka kilkuletniego brzdąca, wiem doskonale, co to JUŻ jest dziecko, a co jeszcze nim NIE jest. trzymam kciuki za Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
No autorko tak podejrzewałam z tym okresem:)bo była jednak gumeczka itp.Mi sie raz spóźnił 2 tyg gdzie przy moich cyklach było to czyms dziwnym.Ale robilam test dla uspokojenia:)To super,że nie musisz podejmować,żadnej trudnej decyzji.Tez tak jak Ty uwazam,że kilkutygodniowy zarodek to jednak zarodek,a nie plód.Chodzi mi o 4-7 tyg.I w takich przypadkach jestem za aborcją farmakologiczną,ale jak niekiedy czytam jak dziewczyna jest w 14 tyg i chce usunąć to wrrrr juz jest porażką...Powodzenia autorko 3 maj się.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEDOSZŁAZONCZEKA
JA USUNĘŁAM W 7 TYGODNIU.JESLI AMCIE JAKIES PYTANIA TO CHĘTNIE ODPOWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katineczka
jak przebiega takie usuniecie?? skad mialas tabletki ?? czy bylas pod opieka lekarza ?? czy wszystko jest oki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katineczka
barek 88 nie o to pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoszlazoneczka ja mam pytanie prosze napisz mi jak to wygladało ja miałam silne krwawienie ze skrzepami 1 dzien i lekki bol potem wyleciało mi cos białego wygladało jak nierozpuszczone tabletki teraz mam lekki okres powiedz tez tak miałas i kiedy poszłas do gin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebylam niedawno aborcje farmakologiczna i wygladalo to tak ze mialam przez pare dni krwawienie i bole w podbrzuszu i w sumie to tylko tyle.. Tabletki poronne zamowilam ze strony www.wszystko-o-aborcji.pl . Po ciazy nie bylo ani sladu po tych tabletkach. Wazne jest aby tabletki byly oryginalne www.wszystko-o-aborcji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reinkarnacja istnieje. Podczas swoich badań Ian Stevenson - doktor psychiatrii, parapsycholog i biochemik przebadał około 3 tys. dzieci w wieku ok. 4 lat, które opowiadały mu o swoich poprzednich życiach. Umiały opisać , rodzinę i mieszkanie ze szczegółami, a to wszystko nie zostało opowiedziane pod hipnozą. Natomiast pod nią parę osób mówiło płynnie w obcych wcześniej sobie językach, przykładowo staro-francuskim. Skoro życie człowieka zaczyna się wcześniej niż w chwili poczęcia, to nie można zabijać dzieci w prenatalnej fazie ich rozwoju, dlatego że na prawdę są to ludzie. Nie można ich usuwać nawet jeżeli mają nieuleczalną chorobę, ich życie zagraża zdrowiu matki lub są dziećmi gwałciciela, dlatego że w tym przypadku one dostają najcięższą karę - śmierć, "Ofiary i zwycięzcy" (z 2005 r.) to książka w której zebrano relacje 164 ludzi i one pokazują, że żadna z tych osób nie żałuje, że urodziła dziecko gwałciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_P
Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%) Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%) Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii) Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%) WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474 Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą. Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelona848
Tutaj https://girlinneed.com/ można kupić odpowiednie tabletki. Szybko, dyskretnie i bezpiecznie. Sprzedają środki, które dostępne są niemal na całym świecie i są stosowane właśnie w takich sytuacjach. Przesyłkę można sprawdzić u kuriera - zanim zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Eskulap Clinik

Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam wysyłke z tabletkami ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem po udanym zabiegu i czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433.

Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok.

poniewaz roi sie tu od oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×