Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmm.......?

co pasuje do nalesnikow z farszem?

Polecane posty

Gość hmmmm.......?

Chce zrobic nalesniki z farszem z pieczarek i miesem mielonym i je opanierowac i upiec.ale nie wiem Co by jeszcze do tego zrobic jako dodatek macie moze jakis pomysl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuje pasuje
jakaś surówka może por z marchewką i kukurydzą doprawiony odrobiną majonezu? albo marchewka z jabłkiem mix sałat polany sosem ziołowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo po prostu barszcz
czerwony do popicia krokieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okopopok
hmmmm.......? Pieczarki i mieso.Niby fajny skałd,ale ale jednak jeden skałdanik fałszuje drugi. bardziej pasuje kapusta+ pieczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaaa
ja robię naleśniki po meksykańsku- czyli robię farsz z ugotowanej piersi z kurczaka, rozrywam ją na kawałki, dodaje puszkę bonduelle- czerwona fasola z kukurydzą po meksykańsku, do tego puszkę kukurydzy daję i żółty ser! pycha! zapiekam w piekarniku z 15 minutek :) pycha są- ja uwielbiam z sosem czosnkowym! Robię też inny farsz- podsmażam pierś w kawałeczkach, dodaję cebulę duszę, później mieszam z ogórkiem kiszonym, kukurydzą i serem. Środek naleśnika smaruję sosem carry :) zawijam , do piekarnika na 15 min. i podaję :) tez pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaaa
aaa i do tego drugiego farszu jak najbardziej pasują pieczarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik7you8puip
ja tam uwielbiam krokiety z mięsem mielonym i pieczarkami a pieczarki i kapusta a broń boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaaa
aaaa- ostatnio jadłam bardzo dobre krocieki z samymi pieczarkami uduszonymi z śmietanką słodką! pieczarki zapewne pierw były duszone z cebulką, dobrze przyprawione a na koniec zalane śmietanką i myślę, że można tam też dodać serek topiony śmietankowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię naleśniki z białą mozzarellą. Układam w naczyniu i zalewam sosem ze świeżych pomidorów i do pieca. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×