Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz wyjdę ze skóry

niezaplanowana ciąża

Polecane posty

Gość zaraz wyjdę ze skóry

wychodzę z siebie normalnie , bo jak kobieta może się bezczelnie nie zabezpieczać i zachodzić w niezaplanowaną ciążę? jest tyle sposobów żeby to zrobić , a wy wolicie ryzykować! to wasz wina kobiety , że tak się dzieje! to szczyt bezczelności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że facet w procesie poczęcia też bierze udział... On też może pomyśleć o antykoncepcji a nie tylko liczyć na przyjemność z seksu!!!!! Wina w takiej sytuacji to 50 na 50 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
no jasne!! facet nie chodzi z dzieckiem i nie rodzi , więc to nie jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
niestety cała rola faceta to wystrzelić i tyle , więc jest tylko "zapylaczem" dlatego cała odpowiedzialność "ciąży" na kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiscie
zbieraj na alimenty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
sama zbieraj , pewnie zrobiłaś tak samo , jesteś podła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz seksu bez zobowiązań to wybirz sie do domu publicznego, a nie zawracaj d**y tutaj!!! Ten temat to glupia prowokacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka8888
Tak sądzisz ? Facet oszukał mnie, że zabezpieczył się tabletkami, które uczyniły go niepłodym przez trzy dni. Później kręcił, że je z apteki wycofali. A teraz ja będę drżeć do okresu, czy mi dziecka nie zrobił. A może to jeszcze moja wina? Zastanów się, zanim coś napiszesz autorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiscie
nie mam dzieci odpowiedzialnosc za zabezpieczenie, ciaze i dziecko jest dokladnie 50% dziewczyna i 50% chlopak, a jak nie wiesz o takich podstawach to szklanka wody zamiast 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
same jesteście prowokacje!! najpierw prowokujecie , idziecie do łózka , a potem płacz i zgrzytanie zębami i my mamy przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka8888
Powinna ci juz żadna nie dać gnoju, to bys zobaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
Tak sądzisz ? Facet oszukał mnie, że zabezpieczył się tabletkami , które uczyniły go niepłodym przez trzy dni. Później kręcił, że je z apteki wycofali. A teraz ja będę drżeć do okresu, czy mi dziecka nie zrobił. A może to jeszcze moja wina? Zastanów się, zanim coś napiszesz autorze... przepraszam , nie wiedziałem że są tacy popieprzeni faceci , to jakiś debil, jakie tabletki? jaki niepłodny w 3 dni? dałaś się an to nabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie facet męczy się 9 miesięcy!! Jaki niby wy macie problem bo nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
Powinna ci juz żadna nie dać gnoju, to bys zobaczył tylko bez wyzwiska laluniu , nikogo nie obrażajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka8888
Stwierdził, że są tabletki antykoncepcyjne dla faceta co działają przez 3 dni. A potem, że wycofali je z apteki, bo okazało się, że nie działają właściwie... Jest inteligentny i nie chce mieć narazie dzieci, więc mu zaufałam. A teraz co? Teraz to ja mam największy problem, ale mam nadzieję, że nie zaszłam. Więc nie pisz tak, facet jest tak samo odpowiedzialny jak kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
To nie facet męczy się 9 miesięcy!! Jaki niby wy macie problem bo nie rozumiem?? problem to taki , że nie z każdą z którą idziemy do łóżka musimy mieć dziecko i planujemy życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka8888
Mam 21 lat, a on ma 28 więc dziećmi nie jesteśmy. Nie brałam nigdy tabletek anty, więc nie jestem na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
Stwierdził, że są tabletki antykoncepcyjne dla faceta co działają przez 3 dni. A potem, że wycofali je z apteki, bo okazało się, że nie działają właściwie... Jest inteligentny i nie chce mieć narazie dzieci , więc mu zaufałam. A teraz co? Teraz to ja mam największy problem, ale mam nadzieję, że nie zaszłam. Więc nie pisz tak, facet jest tak samo odpowiedzialny jak kobieta. no zajebiście inteligentnie celował z armaty w cel i na 3 dni kule były w środku puste bez prochu :O następny bajkopisarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka8888 chyba w takim razie mało wieszo antykoncepcji... A o teście ciażowym słyszałaś?? po co masz czekać do okresu?? 7 zł i wiesz na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaraz wyjdę ze skóry" skoro nie planujesz z jakąś nic powazniejszego to po co z nią sypiasz?? słyszałeś poza tym o prezerwatywach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
sypiam dla seksu , tak jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
słyszałem i wiem doskonale jakie są zabezpieczenia dla faceta , jednak twierdzę , ze to wy zachodzicie w ciążę , a nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
ania1991 byłaś juz w ciaży? czy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość There Was A Time
prowo -5/10 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nie planuje ani nie byłam i całkiem mi z tym dobrze. pozatym nie sypiam z przypadkowymi facetami tylko dla przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
ania nigdy nie wyluzowałaś totalnie? nie żartuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo bała bym, się że trafie na takiego kogoś jak ty a później przez reszte życia w razie wpadki bede słyszeć że mu zmarnowalam reszte życia. To by było upokarzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjdę ze skóry
to ja jestem taki zły? bo uważam że kobiety muszą sie zabezpieczać? w razie wpadki to nie masz pojęcia jak sie zachowam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×