Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysi1111111

OC dobre, gdy tanie!!! SPRAWDŹ DLACZEGO

Polecane posty

Gość marysi1111111

PAMIĘTAJ najlepsze OC to najtańsze OC ponieważ OC jest regulowane przez ustawę. * * Każda firma zaoferuje Wam taki sam zakres OC. * * Więc po co przepłacać?!? * * z OC to nie Ty dostajesz pieniądze tylko osoby poszkodowane przez Ciebie dlatego też nie interesują Cię żadne kruczki prawne. Mając OC masz Ochronę Cywilną przed wypłacaniem odszkodowań z kolizji, potrąceń pieszych itd spowodowanych przez Ciebie. * * Najlepsze OC to najtańsze OC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysi1111111
WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za OC mojej hondy accord 2.0 benzyna płacę 349 zł rocznie(główny właściciel ma 50% zniżek). Jestem 23 letnim współwłaścicielem ale tam gdzie ja ubezpieczam moje auto nie doliczają za wiek współwłaściciela ani grosza. Połączyłem sobie dwie promocje (Poleć AXA DIRECT znajomym oraz 2 miesiące gratis przy płatności jednorazowej) i dlatego wyszło tak tanio - 349zł. Bez uwzględniania tych dwóch promocji zapłaciłbym 425zł za cały rok. JAK DLA MNIE REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody driver
tak, zgadza się. w Axa Direct nie ma wzwyżek za młody wiek współwłaściciela. w generali płaciłbym za OC 1150zł(700 za właściciela głównego) plus 450 zł za młodego współwłaściciela. a tak za moją vektrę 2.0 benz płacę 415zł w AXA DIRECT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spawel
PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM PROSTĄ INSTRUKCJĘ DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU krok po kroku. KROK NR 1: ---trzeba wejść na stronę : https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx ---lub zadzwonić pod nr tel 1 95 22 lub +48 22 599 95 22 ---można także za darmo zamówić kontakt telefoniczny który nic nas nie będzie kosztował. Kontakt zamówimy na stronie: http://www.axadirect.pl/kontakt/index.html#1 KROK NR 2: ---żeby było najtaniej w Polsce trzeba w pierwszym pytaniu ,,Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu Poleć AXA Direct znajomym?,, wybrać opcję ,,TAK,, KROK NR 3: ---Gdy już wybierzemy opcję ,,TAK,, w kroku NR 2 trzeba będzie wpisać ,,Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT,,. Jest to krok niezbędny aby było taniej o 50zł na OC a 100zł na OC+AC. wpisujemy numer polisy znajomego: AA1953757/01 KROK NR 4: ---Teraz należy dokładnie podać dane pojazdu oraz głównego kierowcy następnie nacisnąć ,,OBLICZ SKŁADKĘ,, KROK NR 5: ---Teraz należy wygodnie usiąść i złapać się czegoś by nie spaść z wrażenia gdy dowiecie się ile dotychczas przepłacaliście niezłą mają ofertę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_lichawa
Po co w ogole sie kłopotac z tymi wszystkimi zniżkami i bawić sie w to wszystko skoro po prostu mozna iśc np.do PZU i załatwic to wszystko do ręki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_es
No właśnie, ja też uważam, że u nich można nie tylko od ręki, ale i online wszystko załatwić i na fachową pomoc przy okazji liczyć. Bo tak samemu się ceregielić to można w niezłe kłopoty popaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

a ja polecam OC z Ergo Hestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam ubezpieczyć się w uniqa, warunki bardzo dobre, obsługa miła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×