Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adrian z Trójmiasta

Ona nie pociąga mnie fizycznie - ciągnąć to dalej ???

Polecane posty

Gość Adrian z Trójmiasta

Poznaliśmy się jakieś 2 miesiące temu. Właściwie z jej inicjatywy. Okazała się przesympatyczną dziewczyną, inteligentną, mądrze myślącą, pełną dobroci i wewnętrznego ciepła .. Szkopuł w tym, że w ogóle nie myślę o niej, jako o potencjalnej partnerce seksualnej. Jeśli na randkach dochodzi do zaawansowanych pieszczot to tylko i wyłącznie z JEJ inicjatywy. Moje są wymuszone (oczywiście nie powiedziałem jej tego) a mimo wszystko ona twierdzi, że dotykam cudownie i najlepiej z jej dotychczasowych partnerów. A ja .. jestem całkowicie seksualnie chłodny wobec niej, mimo że obiektywnie patrząc, ona jest niebrzydką kobietą. Nie wiem co dalej robić - strasznie mi jest jej szkoda bo widzę że jej bardzo zależy na tej znajomości, a mi z tego jednego, intymnego powodu, nie. I nie piszcie mi, że myślę tylko - pardon -fiutem , bo przecież seks też jest ważny w związku dwojga ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizunekobaka
Jeśli naprawdę kompletnie Cię nie pociąga, zostaw ją. To nie ma sensu, a im dalej, tym gorzej. Wiem z doświadczenia. I nie ma nic gorszego, niż być z kimś z litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
byc kims z litosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian z Trójmiasta
agnet => nie jest gruba, jest tylko delikatnie przy kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez mnie nie pociaga
moj mnie nie pociaga tak jakbym tego chciala. jest za malo stanowczy w lozku. to cudowny facet ale w lozku jestem nie zaspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian z Trójmiasta
No właśnie. Wszędzie piszą że po 30tce kobiecie skacze libido, więc ona będzie chciała częściej i częściej, a ja co ?? Jeśli już teraz w ogóle do tego nie dążę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez mnie nie pociaga
ale ona cie nie pociaga w jakim sensie, nie podoba ci sie jej cialo czy moze ona nie ma tego czegos w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian z Trójmiasta
To chyba po prostu siedzi w mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci ona nie pasuje
to nie rozumiem po co to ciągniesz. Gdybyś był mężem tej kobiety to jeszcze rozumiem twój przymus, ale nie jesteś. Jesteś wolny jak ptak i w każdej chwili możesz to zakończyć. Dlaczego tego nie robisz ? Nie rozumiem cię. Po co siebie unieszczęśliwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana80
jeżeli ci chodzi o nią jak o partnerke to faktycznie powiedz prawde i zostaw, ale jeżeli chcesz widzieć w niej kolezanke i uwazasz ze sie naprawde nadaje to tez powiedz prawde ale nie musisz kończyc tej znajomości..czasami stosunki koleżeńskie bądz przyjacielskie sa cenniejsze niz zwiazek, który za jakiś czas może zakończyć sie klęską..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z doswiadczenia ze nic z tego nie bedzie. Czulam kiedys do faceta to co ty czujesz do tej dziewczyny ale zabraklo tej iskry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz zobaczylam ze ten topik ma juz pol roku wiec i tak pewnie jest juz po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atyp1
a czy ty chlopie znasz moze inne opcje niz byc z kobieta albo nie byc? chyba nie znasz, bo ani nie byloby tego postu, ani nie byloby ci Jej szkoda, ani nie byloby tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×