Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna znikąd

czy ktoś też szuka pracy teraz???

Polecane posty

Gość Do Agnieszki - mialas zatem
Milenka79 szukać pracy 2 miesiące to już długo, ale niektórzy szukają tak by nie znaleźć. No tak, Milenka, masz racje - prace to nie problem znalezc, ale widzisz, ja bezczelnie chcialam wtedy zeby mi ktos za nia choc troche zaplacil :o Moze mam kiepski zawod, moze jestem brzydka jak Frankenstein, a moze... ale wiesz, tacy ludzie tez szukaja pracy. Wiem doskonale, ze mozna ja szybko znalezc - moj facet wzial 3 dni urlopu z jednej pracy i w tym czasie znalazl druga - no ale nie wszyscy maja takie szczescie / umiejetnosci / poszukiwany zawod, choc moze maja inteligencje, obrotnosc i checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo ludzi ma tu problem ze sobą... znikam stąd. Owocnych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuźwa maćć
a czy ktoś może mi wytłumaczyć po co wklejasz 2 razy ten sam pozbawiony sensu post ty szczypiornistko bez cyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywacz sekt
ACHTUNG WYKRYŁEM ALARM PIERWSZEGO STOPNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywacz sekt
UWAGA UWAGA ALARM PRZECIWSEKTOWY W POLU CZERWONYM, PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO SCHRONU PRZECIWKOSEKTOWEGO Z NAPISEM: ASERTIVUM, UWAGA UWAGA SEKTA NA HORYZONCIE, NIEBEZPIECZNA, OKRUTNA, OKROPNA, MANIPULUJĄCA, WYKORZYSTUJĄCA NAIWNOŚĆ, UWAGA UWAGA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin finansowy
Naszą wspólną cechą narodową jest biadolenie na każdy temat i oczywiście skakanie do oczu z byle powodu.Tak się składa że czytam te wasze wypociny nie jako jeden z was, ale zupełnie ktoś z przeciwnego obozu.Powiem jedno..rodząc się, oprócz interesu między nogami, miałem już wiele pomysłów na przyszłość dzięki którym dzisiaj mam prawo takim jak wy...powiedzieć że w życiu nic za darmo się nie dostaje.Pracodawca to taki sk..syn co tylko śledzi cudowne polskie realia, poluję na Panie "Agnieszki" bo to w/g was najpewniejsza droga do sukcesu. Z całą pewnością zatrudnił bym właśnie Panią Agnieszkę by móc spokojnie w domu popijać piwko, chętnie wyłożyłbym większą kasę dla kogoś kto ma wyobraźnię, niż bezużyteczne i bezcenne tytuły.Zakładajcie własne interesy ....powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywacz idiotów
uwaga na osobnika "rekin" niebezpieczny idiota i fantasta, uwaga uwaga uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy tylko krzyczy ze ma magistra, albo nawet podwojnego i co z tego? skoro nie umiecie tego wykorzystac rynek pracy sie do was nie dostosuje, wy sie musicie dostosowac kiedys gdzies ciekawy artykul rpzeczytalam na temat pracy w sklepie kazdy mowi ze nie po to robil studia zeby za kasa siedziec ale te panie, ktore pracowaly na kasie, teraz sa troszke wyzej i juz na kasie nie musza siedziec ale wszystko malymi kroczkami nikt wam na poczatek nie zaplaci 3tys netto ludzie jestem mlodsza od was i to chyba wy zyjecie w bajce a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin finansowy
brawo Agnieszka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin finansowy
Też wolałbym taką agnieszkę jako personel porządkowy niż paniusie po studiach z wymaganiami, taka posprząta poukłada jeszcze się uśmiechnie i no... hehe czasami różnie takie tam no wiecie no hehe przecież jesteśmy wszyscy ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin finansowy
oj agniesia nie bądź taka święta :) każdy lubi czasem odpocząć od pracy :) no wiesz i takie tam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adexos
Ja widzę, że coniektórym łatwo gadać. Ze skoro ktoś siedzi rok na bezrobociu to mu się robic niechce. Gówno prawda. Sam nie pracuję od września 2009 roku z tym że jakoś kase miałem to zrobiłem przerwe w poszukiwaniach pracy i zająlem sie dokonczenie pisania pracy mgr i jej obroną co zajeło mi w sumie do lipca 2010. Jakos od czerwca szukam i nic. Nawet na magazyn nie chcą mnie przyjąć (mimo, że mam doświadczenie) a to dlatego, że mam za wysokie wykształcenie i pracodawcy mowią, że im się nie oplaca mnie zatrudniac bo i tak zaraz znajde lepsza prace i sobie pojde. Uslyszalem to juz kilkakrotnie. Jeden to mi powiedzial, ze mnie nie przyjmie bo za daleko mieszkam. Na bezrobociu tez nic nie ma bo teraz tam szukają ludzi ze znajomością chinskiego przede wszystkim. Dostaje juz w domu na głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin finansowy
bierz przykład z agnieszki i ze mnie ty niedorajdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agnieszki - mialas zatem
Agnieszko, rozumiem, ze tym tekstem "kazdy tylko krzyczy ze ma magistra, albo nawet podwojnego" chcialas mi rprzygadac, bo o ile pamietam, tylko ja wspominalam, ze mam podwojnego magistra. Powiedz mi tylko, co ja mialam jeszcze robic zeby sie przystosowac do pracy, skoro: - bylam chetna podjac prace stala od 1400zl netto - oraz wziac wszystkie mozliwe zlecenia dodatkowe wraz z praca fizyczna na czarno] - wysylalam cv i chodzilam do firm osobiscie - szukalam pracy w zawodzie i nie w zawodzie, takze fizycznej, na kasie i sprzatania - nikomu nie mowilam, "ze nie po to robilam studia zeby za kasa siedziec" - tylko wiekszosc spotkanych pracodawcow wmawiala mi, ze tak mysle. Podziel sie tez z informacjami na temat awansu pan z kasy, bo ja od 3 lat (od kiedy mieszkam na tym osiedlu) w Lidlu i osiedlowym markecie widze na kasie te same osoby i nie zauwazylam, zeby byly "troszke wyzej i na kasie nie musialy pracowac". Oswiec mnie takze, jak mam wykorzystac mojego podwojnego magistra, skoro jestem o tyle glupsza od Ciebie i sama tego nie umiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe agniesia nasza kochana
przebojowa agniesia machnie cycuniem, cmoknie filuternie usteczkami i każdego pracodawcę swemi wdziękami tak omami iż on da podwyżkę odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro to takie latwe, usmiechnac sie i oczko puscic, to dlaczego ty nie mozesz dostac podwyzki, hę? a ciekawi mnie w takim razie co facet musi zrobic zeby dostac podwyzke? tez oczko puscic i sie usmiechac? zobacz jakie to latwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-tor878
Jestem inż biotechnologii, w trakcie robienia mgr, niby biotechnologia to przyszłościowy kierunek, ale nie w Polsce niestety. Co mają robić ci co skończą takie kierunki a pracy brak? Już myślę o przekwalifikowaniu na technika farmacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wyszły na jaw
sekriety przeboyowej agnieshky, widzicie panny drogie z dyplomem w czem tkwi moc sukcesu agneszki, nie w głowie lecz w sutkach oto siła tej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black winter day
nie narzekajcie jest super jest super więc o co ci chodzi a jak ci źle zapytaj agnieszki ona ci dorodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agnieszki - mialas zatem
Awans zalezy od firmy. W mojej poprzedniej firmie, przykladowo, awansowali tylko mezczyzni. Ktorzy zupelnym oczywiscie przypadkiem byli kolegami szefa. Mysle, ze inaczej wyglada to w dosc malych prywatnych firmach, inaczej w duzych korporacjach. Mi osobiscie nie zalezy na awansie. Jestem osoba kreatywna, mam mnostwo zainteresowan, moge sie rozwijac nie tylko zawodowo. Zalezy mi na w miare spokojnej, stabilnej pracy, zwiazanej z zainteresowaniami, milym zespole. Po raz pierwszy w zyciu mam taka prace, choc zarabialam juz wiecej i teraz tez bede sie starac o podwyzke. Ale na razie chce troche odpoczac, nadrobic zaleglosci, zajac sie hobby, rozwinac swe umiejetnosci (poprzednio nie bylo ku temu okazji). Zycze wszystkim bezrobotnym cierpliwosci, nadziei i znalezienia w koncu dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywacz sekt
UWAGA CZERWONY ALARM PRZECIWSEKTOWY, DO SCHRONU, CHOWAĆ SIĘ, WYŁĄCZYĆ MONITOR I KLAWIATURĘ, NAJLEPIEJ PRĄD W DOMU, SEKTA, HANIEBNE OSZUSTWO OKROPIEŃSTWO MANIPULACJA UWAGA UWAGA ALARM, SEKTA SEKTA SEKTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agnieszki - mialas zatem
Kasiorek2010 >>> owszem, ja mysle, i wymyslilam, ze albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem, zatem watpie, bys miala jakakolwiek prace, bo jednak umiejetnosc kojarzenia i rozmowy z potencjalnymi kontrahentami to podstawa, albo Twoja z nami polemika to tylko pretekst, by wcisnac swa reklame. Nie mowimy teraz o MLM i innych szeptanych badziewiach, telemarketingu, Avonie, pseudorewelacyjnych nibypracach o bezzwrotnym wkladzie wlasnym lub polegajacych na wciaganiu znajomych do lancuszka. Powazne, rzetelne firmy zamieszczaja jasne i czytelne reklamy w gazetach. Nie szukaja rozpaczliwie jeleni w temacikach podobnych do tego i na darmowych portalach. Jeszcze rac moze wyjasnie: JA MAM PRACE. Znalazlam ja nakladem sil wlasnych, ale nie bylo tak latwo, jak wmawia Agnieszka. Mam tez prace dodatkowe - sensowne, legalne i wnoszace cos do mego CV. A zatem zabieraj sie drzec nosa gdzie indziej. Dotarlo, czy mam jasniej i dosadniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywacz sekt
ACHTUNG ACHTUNG, KRĄŻY NIEBEZPIECZNY OSOBNIK, SEKTA, ALARM, OTWÓRZCIE SCHRONY WSKAKUJCIE, ZAMKNIJCIE, ZATARASUJCIE I NIE OTWIERAJCIE, SEKTA POŻERA MÓZGI, WYRYWA OCZY, PIERZE I USUWA MÓZG, UWAŻAJ UWAŻAJ UWAŻAJ, NIEBEZPIECZEŃSTWO, OCHYDA SPUSTOSZENIA, KŁAMSTWO, OBRZYDLIWA MANIPULACJA!!!! SEKTA! ALARM ALARM ALARM, ALARMUS!!! ALARMUS!!! ALARMUM DES SEKTES!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agnieszki - mialas zatem
Doskonale rozumiem, ze jesli biznes ma jasne i czyste zalozenia , mozna o nich pisac bez ogrodek i poddawac je krytyce. Jesli zas ktos zaczyna od reklamy i obiecywania gruszek na wierzbie bez komkretow, jest on osoba niewiarygodna http://www.topmenedzer.pl/2009/06/mam-alergie-na-dochod-pasywny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk sekt
przypominam że nie dam tutaj oszukiwać, wykrywacz sekt aktywny :) nie przejdą ajłaje itp oszustwa :) także kasiorek idź gdzie indziej szukać jelenii, ja tu czuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agnieszki - mialas zatem
Wykrywacz sekst - daj grabe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk sekt
przybijam pionę, może być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agnieszki - mialas zatem
No ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×