Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna znikąd

czy ktoś też szuka pracy teraz???

Polecane posty

Gość hybrydaaa
kasiorek poluje na agnieszkę dlatego tak łatwo go stąd nie przepędzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu dzisiejszej rozmowy wnioskuje ze poza jedna osoba ktora tu pisala wszystkie/wszyscy jestescie baaardzo mlodzi i nie macie pojecia ile osoba posiadajaca rodzine musi podkreslam musi zarobic zeby miec co jesc po pierwsze w moim przypadku to nie jest praca "na poczatek" bo pracuje juz 11 lat wiec wypadaloby aby to docenic , tak samo z wyksztalceneim i doswiadczeniem, mam odpowiednie i nic po drugie kolejny raz napisze praca za 1000 zl to nie praca, bo musze dolozyc do tej pensji a nie zarabiam pzrez taka prace :/ agnieszko piszesz ze rozumiesz ze zlobki sa drogie, a wiesz ile kosztuje zlobke? przedszkole?? chyba nie otoz ci powiem w moim miescie zlobke kosztuje od 850zl wzwyz! majac nawet 1 dziecko w tym momencie nie warto isc za pensje 1000zl owszem mozna znalezc prace za 700-1000zl na chwile ale dla kogo ta praca? jak z tego zyc, jak sobie cos kupic, dorobic sie, jak meic dzieci, jak wziac kredyt? nawet dla mlodego szczyla to nie jest praca a co dopiero dla osoby z rodzina podsumowujac jak dalej nie znadje pracy to w perspektywie do pol roku zakladam swoja firme i zatrudnie sobie taka agnieszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
ale sobie wrzucacie:( a tak fajnie sie forum zapowiadało zamiast podziwiać osoby, które chca pracować, są na tyle kreatywne i zdeterminowane, że ta prace mają - wy ich mieszacie z błotem. Ja sie ciesze że tatka Agnieszka ma prace:) ja bym jej pewnie nie wykonywała, ale skoro jej sie podoba - to super!!! niestety nasze społeczeństwo jest roszczeniowe zawistne i wredne. A najlepsza zbawa, to dopiec bliźniemu i pokazać że i tak jest gorszy od nas:( piszą młodzi ludzie, którzy ambicje mają wyżej niż.... po studiach - ok, ale gdzie doświadczenie? a wymogi nie wiadomo jakie. Moja siostra na dziennych SGGW które są ciężkie, znalażła czas, zeby 2-3 razy w tyg. iść na staż, własnie, żeby miec to doświadczenie pisze ktoś, że dojazd, przedszkole, opiekunka - przewyższą zarobki. a ciężko sie rozejrzeć po okolicy i jak sie siedzi z dzieckiem, to zaopiekowac sie jeszcze jednym, czy dwójką - kasa będzie Tylko, że wtedy ciężko paniusiom i na kafe czasu zabraknie??? ludzie spójrzcie na siebie z boku troszkę krytycznie i odpowiedzcie sobie na pytanie: CO JA SOBĄ REPREZENTUJE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem czy wszystko ok
P raz kolejny powiem , to oklepane wiem: ) ale prawda jest taka, ze trzeba stworzyc warunki dla dzieci najpierw, a potem myslec o nich.Poniezaz pozniej, sa własnie takie atrakcje.Ciezko jest stworzyc dlatego lepiej za dzieci , s ie nie brac, tak jak ja, postanowiłam ze , nie chce nigdy ich miec 36l mam i wkołko to samo.Jak pomysle sobie co pozniej z tymi złobkamim opiekunkami itp.. wole ta bida sama klepac.Ludzie nie zapominajcie, ze juz w kiedy dziecko ma 4lata, juz powinniscie odkladac na jego np. mieszkanie, studia inwestowac w przyszlosc, abu u progu dorosłosci nie zostało gołe i wesołe!!ale jak wy macie zabezpieczac przyszłosc jak wy sami nie macie co zrec!bieda rodzi biede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
to tak nie do końca można planować kiedy dzieci. Możesz być dobrze ustawiona, w swietnej pracy i z dna na dzień ją stracić. Autorko postu powyżej - już teraz w wieku 30 paru lat jesteś rozgoryczona i roszczeniowa, bo jesteś sama, aco będzie za kilka lat, albo na twojej emeryturze???? ja mam dzieci wlasnie po to, żeby mi przysłowiową szklanke wody podali. A dla mnie posiadanie dziecka, to wielki atut w szukniu prcy, którym sie chwalę i potrafiłam wykorzystać to że jestem matką z korzyścią dla siebie. grunt to sie dobrze sprzedać, a tego nie nauczycie sie siedząc w domu i narzekając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
ja nie pisze, że jest coś złego lub nie, tylko że ty masz PRACĘ , z której jesteś zadowolona:) a inni krzykacze z zazdrości ci ją obrzydzają. Pisze, że ja bym jej nie wykonywał, bo do biura sie po prostu nie nadaje - nie lubie monotonni i nie szukam pracy biurowej:)) A uważam, że kazdy powinien szukac tak, aby praca dawała mu satysfakcję:)) wtedy pieniądze nie są najważniejsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
a jeli cie Agnieszko uraziłam - to bardzo przepraszam, bo nie było to w mojej intencji! generalnie nie zalezy mi tym, aby pokazać, że jestem od kogoś lepsza i nie cierpie sie bezproduktywnie kłócić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
A co złego w tym że ktoś mógłby iść do pracy nawet za ten 1000? W dzisiejszych czasach kiedy jest tak ciężko na rynku pracy dobre jest nawet coś takiego. Ale nie no najlepiej jest najeżdżać na osoby które poszłyby za taką kasę do pracy i pokazywać ze się dupy nie ruszy dopóki ktoś nie zaproponuje minimum 2000 na rękę. Ludzie opanujcie się się w końcu. Ja mam wyższe wykształcenie i co? Mogę sobie dyplom w dupę wsadzić bo nie mam znajomości żeby teraz w biurze pracować pomimo tego że jakieś doświadczenie mam. Mogę iść do sklepu nawet robić właśnie za tego tysiaka ale żeby tylko coś mieć bo w domu tego nie wysiedzę. I jeszcze jedno. Skoro nie ma się kasy na utrzymanie to się nie bierzcie za robienie dzieci. Proste... A nie potem kolejne pretensje na zasadzie - bo ja mam dziecko to wymagam tyle i tyle, bo nie będę wynajmować pokoju itp itd. Mój narzeczony wynajmuje miejsce w 2-osobowym pokoju i co jakoś żyje krzywda mu się nie dzieje z tego powodu. Ale to trzeba chcieć a nie tylko narzekać i wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam ten temat i powiem
jedno - Agnieszko, jestes zwyczajnie tepa. Wielokrotnie dowiodlas, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Watpie tez, bys byla dobrym pracownikiem, skoro w godzinach swojej pracy biurowej nieustannie udzielasz sie w tym temacie. A zatem mialas duzo szczescia albo Twoje przyjecie do pracy zwiazane bylo nie z tym, co nam powiedzialas. Wiec nie udzielaj rad moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykidajlo - ja napisalam ze nie pracuje za 1000zl bo tak zrozumialam ze wlasnie kolezanka wyzej mi to napisala i niby ponizyla, zle zrozumialam :) ale wczesniej pialam ze nawet jakbym miala za 1000zl pracowac to bym pracowala, bo lepsze 1000zl na koncie niz 0zl! lepiej pozyczac 500zl na jedzenie niz 1500zl miesiac w miesiac ja tez myslalam o wynajeciu pokoju z kims na pol, takie pokoje sa zazwyczaj duze, maja ok 25m2, wspollokatorki to zazwyczaj osoby pracujace i studiujace zaocznie, czyli sie widzi tylko wieczorami a kasa wieksza w kieszeni zostaje przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mowi ze!11
mysza--a np, schwaj sw tytoły głeboko w duuupe i idz do alberta np. pracowac a lbo biedronki płaca 1800zł- to wiecej niz złobek w twojim miescie!!!!!pare stow ci zostanie!!!! a tak nawet kilkuset złotych swojch nie masz!!samopoczucie ci sie poprawi , jak paleciaki pocjagasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antzymonka
Chciałam zauważyć, że osoba, która głównie krytykowała Agnieszkę, krytykowała za nieracjonalne i krzywdzące podejście do problemów osób poszukujących pracy i pakowanie ich do jednego worka. Owszem, są tacy ludzie, którzy nie chcą czy nie opłaca się im pracować za 1000zł, ale są i tacy, którzy na starcie przegrają z Agnieszką, bo szef woli młodą, ładną, nie wykształconą, nie doświadczoną. I chciałam też zauważyć, że osoba ta pisze, że nie wybrzydzała i pracę ma, choć znalazła ją po długim poszukiwaniu. W tym temacie pisało też kilka osób z wyższym wykształceniem, że podjęłoby się KAŻDEJ pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??/.............
ty , Agnieszka!!!!!!!!!- jak ty taka pracowita jestes a non top na kafe siedzisz! albo kłamiesz nam albo tak w hujjja walisz w tej robocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
Agnieszko krytykują cie, bo to TY masz pracę i to TOBIE sie chciało jej poszukac, nie innym. i jak np mąż, który je utrzymuje to przeczyta, to będzie dym, że one tylko siedzą na pupie i narzekają po prostu jesteś z tych lepszych co pracują, ba wręcz są zadowolone z tej pracy, nie narzekasz - w Polsce to już wystarczający powód żeby kogoś zlinczować, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
a tak apropos do samotnych - jest fajna praca do spa na ekskluzywne statki:) ktos chętny??? bo ogłoszenie super, niestey ja nie moge:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
dużo jest soób, które w pracy mają czas na takie bzdety jak kafee - cóż trzeba sie ustawić:(( niestety wam sie ni9e spodoba, bo płaca tylko 1000 zł ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej co mi proponowala alberta niestety ja nie kojarze zeby byl w katowicach albert :/ ale zlozylam dokumnety do lidla i nic do biedronki i nic do rossmanna i nic wiec... ja swoje dyplomy w takich pracach ukrywam i chetnie poszlabym gdziekolwiek byleby coskolwiek zarobic ale nie ma nic takiego jak na razie a co do dzieci no coz ja mam potrezbe posiadania dzieci w zyciu, moze niektorzy nie ale ja chce miec dzieci, a wiedzac ze nie mam szans na ustawienie sie na wysokim poziomie finnasowym praktycznie nigdy a na pewno nie w perspektywie 15 lat, zdecydowalam sie na dzieci w takim momencie kiedy mialam prace i w miare dobrze platna, ale coz ciaza rowna sie wypierdalaj z roboty a jeszcze co do opiekowania sie drugim dzieckiem no coz tez mam swoje ogloszenie na niania.pl itp portalach ale kazdy szuka niani tylko dla swojego dziecka a nie jako trzecie do opieki... inna sprawa ze sie do tego nie nadaje, ale nawet i to moglabym robic byleby cos dorobic dzsi bylam na szkoleniu na rachmistrzow spisowych i co? musialam odmowic to co oni proponuja to jest ponizej godnosci smiecia a ludzie i tak leza jak cmy do swiatla, inna sprawa z ebylam tam na 50 osob najstarsza :) czy to jest uczciwe by placic za ankiete 3zl? albo za przedspis 200zl na 2 tygodnie? i nie zgadzam sie z tym ze to ja mam rezygnowac z dzieci bo nie mam dobrze platnej pracy, dlaczego to ma byc tylko moim kosztem? zadaneim panstwa jest zadbanie o polityke prorodzinna i zatrudnienia przynajmniej w minimalnym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak mnie osobiscie bardzo dobrze sie wiodlo dopoki w pierwsza ciaze nie zaszlam od tamtego momentu mam coraz gorsze i mniej poplatne prace trudno powiedziec czy to ogolna syt spol polit czy to wina dzieci na razie nie mam syt tragicznej bo mam gdzie meiszkac i co jesc ale jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
właśnie kretynko matko....- nikt nie wie co będzie jutro. Możesz znaleźć za powiedzmy 4-5 lat świetną praće, ale na dzieci może już być za późno (z różbych przyczyn). nier będziesz wtedy żałować, że nie zdecydowałaś sie wcześniej? bo zakładam, że jesteś mężatką, lub w stałym związku i t0o wasza wspólna decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już na szczęście nei muszę szukać, a szukałam od początku lipca, a teraz od pierwszego prace zaczynam jakoś mi wyjątkowo szybko ten czas zleciał byłam może na ok 4 rozmowach jak to mówią, szukajcie a znajdziecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już...
a gdzie to setunia udało ci się znaleźć pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tam urzędnicze stanowisko dodam, że nei mieszkam w mieście nie mam też żadnych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc--
seti;)🖐️ faaajnie, ze cos znalazlas :) Ja szukam kolejnej pracy....:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka, Ty to tak sama się zwalniasz z tych prac , bo Ci cos nei odpowiadalo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc--
seti - nie sama :( Jam mnie zatrudniali, to mi zawsze obiecywali, ze popracuje tam a)rok b) rok c)sama sie zwolnilam d)popracuje tam cale zycie e) przynajmniej do pazdziernika 2011... no nie świnie ?:(...ja chyba naiwnie wygladam 😠:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdf
NA stronie KFC jest info, że jak wypełnie formularz, to potem bd proszony o wypełnienie testu. On przychodzi na maila czy jak? i kiedy? bo nic nie dostałem. Bardzo proszę o info. Mieszkam w dużym mieście- myślicie, że są lepsze opcje niż KFC? Mi się wydaje, że dla osoby, która ma przerwę w studiowaniu to niezła fucha- nie najgorsze zarobki i ponoć posiłek pracowniczy, no i potem w CV bedzie można wpisać, że się juz pracowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz pracuje :) i nie za tysiaka jak mi proponowala agnieszka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×