Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cOOle (News)

Syndrom uporczywego podniecenia seksualnego

Polecane posty

Gość cOOle (News)

(Persistent Sexual Arousal Syndrome, czyli PSAS), może być przyczyną depresji i niszczyć kobiece życie. Orgazm może dopaść kobietę dosłownie wszędzie. W tłumie, w autobusie, podczas zakupów czy spotkania służbowego. I to niezależnie od tego, czy w danym momencie kobieta myśli o seksie czy nie. W przypadku tego syndromu podniecenie seksualne może wywołać wszystko, np. wibracje telefonu komórkowego, gwałtowne hamowanie samochodem. Kobiety cierpiące na ten syndrom mogą mieć do 300 orgazmów dziennie. 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle (News)
Ponadto jak donosi The Siberian Times, syndrom może dopaść również mężczyzn. Nie rozwodziłbym się w temacie gdyby nie fakt iż odkryłem conajmniej kilka czynników które wywołują u mnie serię orgazmów i niekontrolowane upływy ejakulatu w miejscach publicznych: - widok Ikarusa wchodzącego w zakręt, - kształt znaku "uwaga skrzyżowanie równorzędne", - mrugający neon "kurczaki z rożna", - stanowczo podszyta brutalnym seksualizmem próba zrzucenia mnie z dworcowej ławki przez pracownika Straży Ochrony Kolei niemytą wcześniej dłonią która zbierała papierowe kubki z peronu w Koluszkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle am Zuricher See
oj nygusy nygusy 🖐️:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonnajessus
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×