Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość http://:):)

31ty tydz. ciazy i 9kg na plusie - jak przestac jesc???

Polecane posty

Gość http://:):)

Ciagle jem, w nocy wstaje na kanapki i zagryzam czekolada, wciaz mi sie jesc chce . Ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaaaaaa
Ja jestem w 35tc i też tak mam:/EEEE tam mam to gdzieś po porodzie znów będę sobie odmawiac i Tobie też radzę o tym nie myśleć teraz:}}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kchana teraz dopiero zaczniesz tyc ;p niezaleznie czy bedziesz duzo jesc czy nie :P wiec nie zaluj sobie :) ja w 31 tyg tez przytylam 9 kg a w 40 tyg juz wazylam o nastepne 10 kg wiecej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :( SAD MUMMY
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły z ciebie wieloryb
:o nigdy się tam nie zapuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie ze tylko 9 kg :) dobrze ,ze jesz,organizm dobrze to zaplanował,bo chociaz dzieci rodza sie dziecmi a nie kosciami pokryte skórą ;) znam osobe ktora bardzo malo jadła bo nie chciała przytyć i dziecko urodziło się z wagą 2,200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja w ciązy przytyłam 18kg nie chcę tu nikogo obrażać ale teraz musicie mysleć o dziecku a nie o figurze bo musicie się dobrze odzywiać dla dzidziusia ja największy apatyt miałam wieczorem jak przysiadałam się do jedzenia to tak jadłam godzinkę,póltorej az sie najadłam niczego sobie nie odmawiałam i synek urodził się zdrowy i silny po ciąży bedziecie się ograniczać schudniecie jak bedziecie karmić alebo jak nie bedziecie mieć czasu zjeść przy noworodku a teraz cieszcie się tym czasem kiedy nie musicie sobie odmawiać mi ginegolog powiedział tyle pani przytyje ile organizm bedzie potrzebował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze
no ja przytułam prawie 20 ale nie było tak bardzo po mnie widac bo ja jestem bardzo wysoka, zreszta dziecko duzo wazyło. Raz dwa zrzuciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze
boze jak ja bym chciała znowu byc w ciazy .... to był taki fajny okres, to jest cos pieknego ohhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linomag albo
saleminka - ale to ile matka przytyje nie wplywa na to ile dziecko bedzie wazyc :o mozna przytyc 30kg a dziecko moze sie urodzic 2,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linomag albo
szukasia - no tak, wiele kobiet mysli ze ciaza to czas kiedy nie musi sobbie odmawiac i potem jedna z druga tyja po 20-30 kg i potem jecza ze grube. Trzeba jesc dla dwojga a nie za dwoje, nadmiar kilogramow tez nie jest zdrowy, dla dziecka szczegolnie. Jak sie przytyje ksiazkowe 12-15kg to potem sie latwo wraca do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest prawda ja 18 przyt ale mały wazył 2780 był donoszony i zdrowiutki miałam dużo wód płodowych i mimo tego ze dziecko dosyć małe to brzuch ogromniasty:)ale mnie przynajmniej chodzi zeby jeść rożnorodanie aby dziecku wszystkich składników odzywczych dostarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linomag albo ja szczególnych problemów też nie miałam po porodzie od razu spadło mi 6 a potem mimo tego ze nie karmiłam długo to ładnie spadały na to chyba też reguły nie ma ja uwielbiam gotować i jeść ale przed ciążą się musiałam bardzo pilnować a w ciązy jadałam wszystko na co miałam ochotę wspaniały czas to był a teraz wróciłam do poprzedniej wagi i znów musze się ograniczać ale powiem wam ze na tyle co ja pochałniała to i tak mało przytyłam a apetyt taki miałam ze ho ho jadłam dwa obiady jeden u tesciowej drugi u mamy kolacje też były dwie bo jedną koło 19-20 a ze długo nie spałam to o 22 znów głodna byłam a piekłam ciasta,pizze robiłam domowe tortille kebaby gyrosy frytki piekłam pasztety i domowe miesa bo miałam dużo czasu jednym słowem wszystko czego sobie wczesniej i teraz odmawiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja anonimowo
ja jestem w 20tc i tez glodna ciagle jestem. 2 tyg temu mialam 2kg na plusie a teraz nie wiem bo wage w domu mam zepsuta a brzuszek rosnie z dnia na dzien tak samo jak apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje trzy grosze hej hej
Zgadzam sie z szukasia: organizm sam nam podpowiada czego nam trzeba. Owszem, obzeranie sie frytkami, cola, pizza jest niewskazane nawet i bez ciazy, bo to puste kalorie, ale co zlego w kanapkach czy czekoladzie? Ja w ciazy utylam 17 kilo, a urodzilam w 38tyg. dziecko 3,5 kilo. Nie "pilnowalam sie" ani nic, ani w ciazy ani po. Po 3 tygodniach po porodzie wazylam 2 kilo mniej niz przed ciaza, czyli 58 kilo (mam 174 wzrostu). Nie robilam NIC specjalnego, karmilam piersia i zajmowalam sie dzieckiem jak kazda inna. Moze jakbym nie karmila to pozniej by ta waga spadla, a moze stalo sie tak dlatego, ze wcale sie nie przejelam. Zreszta tych 17 kg naparwde nie bylo widac, ludzie mi nie wierzyli jak im mowilam ile waze. Niewazne zreszta, mozecie nie wierzyc, ja uwazam, ze najwazniejsze to nie stresowac sie tak strasznie i nie jesc SMIECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje trzy grosze hej hej
Haha, LOL, ja w 20 tyg. to mialam chyba z 8 na plusie, jak nie wiecej! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasia pierdoli jak potłuczo
na nie słuchajcie jej dziewczyny!!!!! Objadanie sie w ciązy szkodzi i Wam i dziecku!!!!! "siedziała i jadła godzinę dopóki sie nie najadła" Kretynka!!!! To wiejski przesady mówiące o tym ze w ciązy trzeba jeść ile sie chce... W ciązy nie powinno się przytyć wiecej niż 12 kg i trzeba do tego dązyć. NADWAGA JEST NIEBEZPIECZNA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-asia
Kończę własnie 36 tydzień, przytyłam jakies 18 kilo. Nie obżeram się, nie budze sie na jakies nocne buszowanie po lodówce, nie widac po mnie, zebym az tyle wiecej ważyła, owszem, trochę mam grubsze uda czy ramiona, ale nie jakoś monstrualnie. Brzuch i cycki oczywiscie baaaaaaaaaaaaadzo urosły. Jeśli ktoś sie obżera i ciażę ma jako wymówkę, to moze jednak dobrze byłoby trochę sie kontrolować, nie diety, ale uwazac ze słodyczami i z iloscia jedzenia. Ale jak ktoś je w miare normalnie, tylko moze odrobine więcej, to widać tyle ma przytyc i już. Podejrzewam, ze takie kilogramy łatwo pójdą. Gorzej z tymi, które sa po prostu od "nowych nawyków zywieniowych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-asia
Ja do 13 tygodnia chudłam, od jakiegoś 15 zaczęło isć w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajace_sie_w_ciazy_to_sw
iry mam kolezanke z ktora rowno rodzilysmy i nie dosc ze przez caly pierwszy trymestr robila 150 brzuszkow to potem od polowy ciazy przeszla na diete. Niby lekarz jej zalecil po 30 tygodniu bo miala 14 na plusie - ale biorac pod uwage ze wychodzila z wagi 45 kg to nie jest chyba dziwne ze organizm chcial wynormowac sytuacje. Probowalam jej delikatnie sugerowac, ze moze troche przesadza z pilnowaniem linii, zawsze miala obsesje na punkcie chudosci, ale stwierdzilam, ze w koncu to jej cialo i jej dziecko. Ja tez oczywiscie sie martwilam - bo przytylam 17 kg a startowalam z 56 kg - wiec z wagi przy moim wzroscie takiej w sam raz. Zgodnie z regula powinnam przytyc ok. 12 kg. Po porodzie wzielam sie jednak ostro w garsc i pomimo ze karmilam tylko 1,5 miesiaca to juz 3 miesiace po wazylam dokladnie tyle co przed ciaza. Oczywiscie, ze nie nalezy w ciazy zrec za dwoch, ale odchudzanie to tez nie jest dobry pomysl. Mozliwe,ze to nie ma zwiazku -ale rodzilysmy z ta kolezanka 2 tygodnie roznicy (ja pozniej). Jej dziecko ciagle problemy z jelitami, placze, ma wzdecia i kolki, ciagle go boli az sie zwija pomimo ze jest karmiony latwiej przyswajalnym mlekiem z piersi. Moje spokojne, przesypia od 2 miesiace cale noce, zoladek ma ze stali - wszystko je..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×