Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowałam sie bardzo

2 latek kaszle krwią

Polecane posty

Gość zdenerwowałam sie bardzo

Ostatnio wszyscy chorowaliśmy. Pediatra zdiagnozowała u małego infekcje wirusową gardła i przepisała bactrim na 6 dni. Dziś mija 6 dzień. Dziecko nie gorączkuje już (ma 37,7) właśnie zasnęło, ale wybudził je kaszel. Z ust wyleciała wydzielina z krwią. Nie wiem co robić. Wezwałam wizytę domową z przychodni całodobowej, ale powiedzieli, że przyjadą do 6 godzin więc czekamy. Mały nadal kaszle ale już mu nic nie wycieka z buzi. Patrzyłam to nie ma tam żadnej ranki, ale może nie zauważyłam. Nie wiem co myśleć, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaza skazaaaa
na izbę przyjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie ma wysokiej gorączki i problemów z oddychaniem poczekaj na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowałam sie bardzo
Widzisz to nie takie proste bo jak dzwoniłam do szpitala to mi powiedzieli, ze jak się to nie powtarza a dziecko nie gorączkuje i jest przytomne to nie mam po co przyjeżdżać. Pewnie byśmy kilka godzin czekali na lekarza bo już raz byliśmy na izbie przyjęć. Więc wolę poczekać te kilka godzin w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka szatynka
Masz racje spokojnie poczekaj na wizyte,wiesz to moze byc jednak z jakiejs ranki w gardle skoro jest po infekcji wlasnie gardla,najwazniejsze ze to sie nie powtarza i nie ma innych powaznych objawow. Nie martw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka szatynka
Ale dlaczego ma robic awanture? przeciez wizyte ma zamowiona,z dzieckiem nic zlego sie nie dzieje wiec po co jechac do szpitala? Kurcze jak niektore z Was lubia panikowac i jeszcze straszyc inne mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co panikować, jeśli dziecko nie ma wysokiej gorączki i innych niepokojących objawów, to lepiej żeby poczekało na lekarza w domu, niż miało sterczeć na izbie przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
jesli to tylko raz sie zdarzylo to raczej mogla byc ranka w srodku, szczegolnie, ze intensywnie kaszlal... a ile tej krwi bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzalona 30-stka
Moja cora podczas anginy ropnej tez kaszlala z krwia,taka wydzielina z krwia nie bylo tej krwi duzo ale jednak,okazalo sie ze to wlasnie z ranek ktore jej sie w gardle porobily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowałam sie bardzo
jestem. Musiałam zająć się małym bo jest bardzo zmęczony i chciał spać. Krwi nie było dużo. Moze faktycznie z ranki w gardle, niestety nie umiem tego stwierdzić. Synek bardzo kaszle, a ja i tak nie mam leków więc może ten lekarz, który przyjedzie na wizytę coś przepisze bo chyba mu ten bactrim jednak nie pomógł. Oj zdenerwowałam się jak zobaczyłam ta krew na jego buzi. W dodatku dziś jest wyjątkowo niewyraźny i miał w dzień biegunkę zupełnie nie wiem od czego bo je jak ptaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
dobrze zachować spokój ....dopóki sie nie powtarza czekac na lekarza..na pewno cos doradzi.. i mierzyć co jakis czas temperaturę.. życzę powodzenia da synka.. i koniecznie daj później znac jak sprawa wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa, że z migdałków jeśli są przekrwione...szczególnie po infekcjach. Moja córka dostawała na to leki homeopatyczne obkurczające naczynia krwionośne, pomagały bardzo dobrze ale migdałki i tak trzeba było usunąć a naczynka podwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie są żarty...
Jak biegunka i kaszel z krwią to świńska grypa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowałam się bardzo
długo czekaliśmy na lekarza, ale w końcu się doczekaliśmy. Synek ma ostre zapalenie gardła i tchawicy. Dostał antybiotyk i leki przeciwkaszlowe i ulżyło mu bardzo bo teraz sobie słodko śpi, a jeszcze 3 godziny temu się chcieliśmy zbierać do szpitala bo zaczynał się dusić. Krew była z czerwonego i podrażnionego gardełka. Mam nadzieję, ze szybko mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy1309
To super że już lepiej, mam nadzieje że szybko będzie zupełnie dobrze, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×