Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kreatywna bezrobotna

Jak dorobić będąc bezrobotną???

Polecane posty

Gość Kreatywna bezrobotna

Hej, jestem od prawie roku bezrobotna i próbowałam dorobić sprzedając na pobliskim bazarku kwiatami i ciuchami. Może macie jakieś ciekawe pomysły jak można dorobić?? jestem kreatywna lubie handel ale i mam dusze artysty. Czekam na Wasze pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czort z Piekła Rodem
w Polsce dorobić? tylko marne grosze. Spytaj Agnieszki ona wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz24
możesz mi zrobić loda = 50zł, za anala dam 150-200, za zwykły sex 100, za hiszpana powiedzmy 75, co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jesteś bezrobotna
to chyba powinnaś zapytać jak ZArobić, bo Dorabiać nie masz do czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterwarek
Poszukuję osób do współpracy z firmą Betterware oraz osób posiadających doświadczenie w budowaniu własnej grupy przedstawicieli. Dołącz do mojego zespołu, pomogę Ci awansować ! Zarabiaj na produktach Betterware! Zostań przedstawicielem!W końcu coś innego!Produkty, które ułatwiają codzienne domowe czynności!Zarabiaj na ich sprzedaży!Tutaj obowiązują proste i jasne zasady, bardzo podobne jak w Avon czy Oriflame-zarabiasz30% na marży czyli kupujesz po cenie dla przedstawiciela a sprzedajesz po cenie katalogowej-realizujesz atrakcyjny plan marketingowy-masz odroczony terminpłatności-14 dni-przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15%-masz gwarancja jakości-możesz uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach marketingowych - masz nielimitowany czas pracy i zarobki-nie ryzykujeszmożesz tylko zyskać- zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolną kwotę-to właśnie jest oferta dla Ciebie! NAPISZ DO MNIE- betterwarek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Agnieszka. Od pewnego czasu pracuje w firmie Oriflame. Myślę, że znasz tę firmę i podejrzewam, że tak jak mi kiedyś, kojarzy Ci się tylko z kosmetykami i pracą dla młodych dziewczyn biegających z katalogiem jako konsultantki. Chciałam pokazać Ci pracę w Oriflame z innej strony, mało dostępnej dla innych ludzi. Najnowszy projekt pracy przez internet umożliwia w 70% pracę w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cię na naszą stronę, gdzie możesz pobrać bezpłatnie multimedialne poradniki, które przybliżą Ci możliwości Oriflame oraz odkryją projekt, który został stworzony w naszym zespole. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1977 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant/ka Avon
Konsultant/ka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. - PREZENTY, które można zdobyć startując w aktualnym Katalogu: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Superwydłużający tusz do rzęs Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Treselle Mystique Kontakt: avonpraca@op.pl Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.mipex.pl
Kursy zawodowe www.mipex.pl kielce lub akademia parp darmowel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaSW
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=381199 - Chcesz zarobić pieniądze w internecie ? Z 20Dollars2Surf, używaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj. - Zarabiaj podczas surfowania po internecie. - Zarabiaj i otrzymuj najlepsze oferty w internecie. Zarejestruj się i sprawdź. Nic to Cię nie kosztuje. Razem budujmy przyszłość tego portalu i naszą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwona
Możesz dodatkowo zarobić. Praca jest legalna, na podstawie umowy w poważnej firmie, wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład dnia. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer. Przeszkolimy Cię i zapewnimy niezbędną wiedzę i narzędzia. Przekonaj się podczas 20-dniowego okresu próbnego bez żadnych kosztów i konsekwencji. Nie masz nic do stracenia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mna E-mail: siwona8@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że najłatwiej będzie jeśli spróbujesz swoich sił w Fm Group. Proszę Cię skontaktuj się ze mną a zobaczysz sama jaki potencjał ma ta praca i że z czasem zapewni Ci ona spore pieniążki;) lukasz92kwiatkowski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lubisz handel to weź się za jakiś zgodny z zainteresowaniem mlm. Na przyszłość pasywny dochód i nie trzeba się martwić o emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam płatne ankiety - podaję poniżej te portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×