Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upupup anułej:)hgdj

Koreczki różne

Polecane posty

Gość upupup anułej:)hgdj

Proponuje podawać przepis na różne koreczki:)) Ja robie takie: ser zółty, kabanos, cebulka maryn., oliwka A robi ktoś moze z fetą?lazurem?mozarellą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubiet np z
mozesz kombinowac ze wszystkim co masz pod reka fata-oliwka-kabanos feta-suszone pomidory mozzarela(te male kulki)-pomidor kokt-oliwka chleb tost-ser zolty-szynka konser-ogorek kabanos-ser plesniowy-oliwka ziel-winogrono ciemne ser camerber-winogrono mozna zrobic muchomorki-szynka konser-l salaty-jajko przep-pomidor-krople majonezu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubiet np z
mozesz tez zrobic koreczki owocowe fajne urozmaicenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup anułej:)hgdj
jupi super:)) jeszcze ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam kiełbasek koktajlowy
ch... kiełbaska, pomidor suszony, kawałek mozarelli ser żółty, oliwki zielone, papryka czerwona ser zółty +anchois +cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunnoo
-kabanos, ogorek kiszony, ser żółty, papryka -śledź, ogórek kiszony, pomidor, ser żółty, oliwka zielona -rzodkiewki, ogórek kiszony, ser żółty, szynka -ogórek, oliwki, pomidory koktajlowe, ser feta, szynka -ser brie, oliwki, szynka, ogórek Z owocowych polecam: -ananas, jabłko, czerwone winogrona, banan -ananas, gruszka, banan -pomarańcza, gruszka, banan kiwi, pomarańcza, truskawka, banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jens
Kabanos bekonowy maestro, ser żółty, ogórek konserwowy i feta, a czasami papryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co trzeba mieć we łbie, żeby odkopywać temat sprzed 3 lat tylko po to, żeby naspamować jakimś g00wnem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×