Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatuszek...26

DORADZĘ W SPRAWIE POZYSKANIA 40 TYS. NA OTWARCIE BIZNESU

Polecane posty

Gość marttttika
możecie mi powiedzieć czy osoby które prowadziły działalność gospodarczą, ale za granicą mogą się starać o dofinansowanie na założenie firmy w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już...
Oj matko ludziska kwiatuszek robi sobie tutaj niezłą reklamę że niby coś doradzi itp itd. Na razie wali tekstami które można samemu znaleźć a po resztę trzeba już pisać do niej na maila bo po prostu będzie chciała zarobić kasiorkę... Pamiętajcie ze nic za darmo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie tak
ale kto za darmo ci wnioski itp napisze, przeciez to logiczne ze chce zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do uzytkownika,, nie wiem już..." Dziwi mnie, że tak piszesz, ponieważ wyraźnie napisałam, że doradzę a chyba wszystkim nie napiszę wszystkiego za darmo od a do z, no bez przesady, ale na tym forum chciałam tylko pomóc w poszukaniu tych informacji, czy rozwianiu wątpliwości na temat kto może rekrutować do podobnych projektów. Są osoby, które nie wiedzą gdzie szukać informacji albo czy mogą skorzystać z konkretnego projektu, ja chciałam tylko pomóc swoją poradą, ale widzę że użytkownik ,,nie wiem już..." chyba się trochę zagalopował w tych osądach, jak tak wszystko wiesz to po co wchodzisz na ten temat i krytykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Odwiedziłam stronę WUP Opole i nie umiem tam znaleźć potrzebnych info....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Znaczy widziałam tam te tytuły projektów ale co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek.................26
Trzeba wejść w zakładkę EFS a następnie w dotację na rozpoczęcie działalności i tam będzie aktualny wykaz instytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek.................26
Następnie trzeba wejść na stronę każdej z instytucji i zobaczyć regulamin oraz zobaczyć kiedy rusza nabór formularzy rekrutacyjnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×