Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bloger

Szukam blogera - pisanie artykułów,

Polecane posty

Gość Bloger

Witam serdecznie, widzę że na forum jest dużo osób, które zakładają własne blogi, chcą się wyrażać w internecie, pokazać coś innym, zaistnieć itp.... Mam dla was propozycję - posiadam bloga/stronę o różnej tematyce i szukam osób, które chciałyby pisać na nim artykuły, zamieszczać publikacje itp... Blog ma ciągle rosnącą liczbę oglądających - nie będziesz się więc musiał martwić o pozycjonowanie i o to, że nikt na niego nie zajrzy. O dobre zareklamowanie już zadbałem :) Co mogę zaoferować, to że nie będziesz pisał sam - na blogu zamieściłem już trochę artykułów, ponadto zyskasz nowe doświadczenie, często jest tak, że pisząc bloga szybko się zniechęcamy i okazuje się, że to jest nie dla nas - blog ginie w internecie, u mnie możesz spróbować ;) Jeżeli interesujesz się tematyką komputerową, filmową, lubisz przeglądać i oceniać strony internetowe, a może interesujesz się nauką, ciekawostkami, masz żyłkę do pisania poradników to napisz do mnie ... Co mogę dodać jeszcze od siebie ... hmmm, blog ma charakter darmowy - blog jak blog, robisz coś dla innych - tak właśnie powstał internet, ktoś musi coś zamieszczać aby inni z tego korzystali. Mogę jednak spróbować nieco wynagrodzić trud jaki wiąże się ze "straconym" czasem - myślę tutaj o małej rekompensacie (powtórzę jeszcze raz = małej). Myślę, że takie rozwiązanie przypadnie do gustu młodym osobom, które się uczą i mają trochę czasu aby coś napisać... wszystko jest do uzgodnienia. Pytania/sugestie proszę na email : nowypunktwidzenia@gmail.com Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizunekobaka
I myślisz, że ktoś się będzie dla ciebie produkował za frajer? Chyba sobie kpisz, człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opolanin M.
tak pełno jest takich deklów, na gumtree był koleś co za 60 artykułów na swego bloga chciał zapłacić 15 zeta i jeszcze prosił o cv, co takiemu zrobić? Niektórzy chyba nie rozumieją ocb albo kosmici ich przysłali no bo jak to wytłumaczyć inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario_13
Chętnie podejmę tę propozycję. Jestem nauczycielem, humanistą, platykiem, magisterka z psychologii. Może się na cośprzydam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×