Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HeX

Jak napisać maila z CV ogólnie (NIE w odpowiedzi na ofertę pracy danej firmy)

Polecane posty

Gość HeX

Witam. Mam pytanie. Ma ktoś pomysł co napisać w mailu z CV do firmy? Problem tkwi w tym, że mail ten nie ma być odpowiedzią na umieszczoną gdzieś ofertę pracy tej firmy, a propozycją z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfsdf
Witam interesuje sie branza bla bla bla panstwa firma jest wzorem bla bla bla chciałabym u was pogłebiac swoja wiedze i zdobywac doswiadczenie bla bla przesyłam oferte cv mysle ze was zainteresuje cos w tym stylu sobie wymysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, że praca w tym zawodzie jest moim marzeniem i pytam o najbliższą możliwość współpracy bądź polecam się na przyszłość. Najczęściej odpisywali, że nie ma w tej chwili zapotrzebowania, aż do czasu kiedy wstrzeliłam się terminowo w poszukiwaniach nowego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę stary temat bo również mnie to interesuje. Moze ktos cos podpowie. Chcialabym wyslac swoje cv do szkoły/ przedszkola, ktore nigdzie nie zamiescily informacji o tym, że szukają pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos ma jakies porady na skuteczny tekst? Chcialabym w koncu dostac jakąs prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam pewną dużą ogólnokrajowa firmę . Jak niekiedy tam bywam , przychodzą wręcz ciągle ludzie z cukierkowym uśmiechem pytając , czy mogą zostawić swoje CV ? . Sekretarka , też bardzo milutko odpowiada , że ależ oczywiście, bardzo proszę :) . W momencie kiedy osoba jest już w drzwiach CV jest już wciągane do niszczarki :D . Na ich stronie www ciągle jest rekrutacja !!! Czyli ? jak jest potrzeba zatrudnienia to i tak idzie ktoś ze znajomych ! Proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednakże istenieje szansa, ze znajdzie się zatrudnienie uczciwą drogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mialam napisac o tym lotto bo tez mi sie skojarzylo :D Póki co, mam jeszcze nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty koleżanko sądzisz , że ktoś w ogóle czyta te CV ? Że jak napiszesz , że twoim marzeniem jest pracować w firmie X, że tylko ta praca to szansa rozwoju itp. to ktoś bierze to poważnie ? . Przecież to kompletne bzdury :D Dzięki Bogu ja jako menel nie muszę się wygłupiać z taką twórczością , niemniej gdybym musiał to poszedł bym na całość i jakoś wyróżnił się z tysięcy innych . Nie wiem ? , no np. napisał bym na jakimś śmiesznym papierze , zółtym w kropki bordo :D , np , albo jakoś poprzek , śmieszną czcionką , albo inny wygłup i bez tych kretyńskich schematów o spełnieniu marzeń w roli ekspedientki np. Przecież to robienie z siebie kretyna !!! . Napisz tak jak mówię i krótko , chcę to pracę i już a piszę tak a nie inaczej , bo chcę aby ktoś się uśmiał ładując w niszczarkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka11111
te twoje "śmieszne rzeczy" typu kolorowy papier jest tak samo żałosne jak napisanie o spełnianiu marzeń :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no być może :) . Ja też jestem śmieszny :) . Ale czy wysyłanie i roznoszenie setkami setkami identycznie i kretyńsko napisanych dokumentów nie jest śmieszne i żałosne ? . Tak !!! praca w Państwa Firmie jest marzeniem mojego życia ? tak ? Tak !!! tylko ta praca pozwoli mi na osobisty rozwój ! I dziesiątki innych podobnie brzmiących kretynizmów . No Proszę cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×