Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ................///

kłopoty z alimentami

Polecane posty

Gość ................///

Witam, mój problem polega na tym, że Ja i mąż jesteśmy w separacji około 7 lat. Na początku on nie chciał płacić alimentów. Po 3 latach zgłosiłam się do komornika. Ściągał z niego alimenty ale ja dostawałam tylko 500 zł na dwoje dzieci. To było dla mnie wielką pomocą. Później mój były partner uciekł do niemieć i pracował na czarno. Przestałam dostawać alimenty. Teraz on znów jest w polsce ale nie płaci mi alimentów bo jest po wylewie i nie dostał renty. Pytanie brzmi: czy mogę liczyć na jakąś pomoc finansową od państwa czy cos, nie wiem jak ale muszę dostawać jakaś pomoc, utrzymuję dom. Zarabiam niecałe 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
Rozważ kwestię udania się w pizdu../.. \\\\\\\\\\... wszak tam leży źródło twoich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie płaczący
dziękujemy ze cenne rady. spierdalaj pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiedziałaś że samodzielnie nie utrzymasz dzieci to po chooj nogi rozkładałaś? Żal, potępiam wszystkie osoby które decydują się a dzieci chodź mają świadomość że same ich nie wychowają, później taka babka idzie do MOPS-a po zasiłek, autorko, każdy utrzymuje dom, pomocy nie dostaniesz bo rodziny mają więcej dzieci i mniej kasy, weź się do roboty a nie dooopy każdemu dajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................///
przecież mi się należy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KHGCKGC
JAK CIĘ NIE STAĆ NA DZIECI I NIE MASZ KASY TO ODDAJ DZIECI RODZINIE KTÓRE BĘDZIE MIAŁA KASĘ JE WYCHOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi i am nick 1
dokladnie, oddaj te benkaty w diably

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KHGCKGC
BĘKARTY JAK COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu jaa
Jeśli niemozliwe jest ściągnięcie alimentów z dłużnika (tj. ojca dzieci), dostaniesz pieniadze z Funduszu Alimentacyjnego. Jak je uzyskać, dowiesz sie w Ośrodku Pomocy Społecznej (MOPS lub GOPS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żalllllllll
o rety jak mnie lecza takie madre wypowiedzi w stylu jak wiedziałaś że samodzielnie nie utrzymasz dzieci to po chooj nogi rozkładałaś? czy ty wogole jestes kobietą?ruda-antonina,podobno tak-wynika z twoijego niku. a skad ona mogla wiedziec ze bedzie samotna? skad mogla wiedizec ze facet ją zostawi? czy myslisz ze kobiety specjalnie z premedytacją robią soboie same dzieci a potem decydują sie na chowanie ich samotnie? otóz nie!!! zadna kobieta nie chce byc samotną matką! to nie ich wybór!!!ty hcyba jestes jakas hybrydą, a nie kobietą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam dlaczego
kobiety tak ubliżają kobietom??? Ty ruda coś tam, masz niezbyt pod kopułą i idź do dobrego psychiatry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×